Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērnu centrā „LIGZDIŅA” svinam ģimenes svētkus.

Šajā dienā „LIGZDIŅĀ" uz groziņu pēcpusdienu uzaicinājām mūsu bērnu vecākus.Bērni kopā ar skolotājām bija ļoti gatavojušies, lai sagaidītu ciemos mammas, tēvus un vecmāmiņas.

 

Bērni vecākiem dāvināja pašu veidotas dāvaniņas. Kopā ar mūsu brīvprātīgajiem palīgiem - skolotājām Guntu Atari, Maiju Puriņu un jauniešu domes pārstāvi Lieni Zīlīti - skaitīja dzejoļus, dziedāja un pat radīja mazu teatrālu uzvedumu „Zaķīšu pirtiņa", ko iestudēja skolotāja Gunta!

 

 

Skaistu dāvanu uz „LIGZDIŅU" atnesa Sandijas un Arta mammīte - tā bija lieliska pašcepta torte, kuru, turpat uz vietas, kopā ar „LIGZDIŅAS" audzēkņiem izrotāja. Bērniem bija milzīgs prieks!

 

 

Paldies šiem cilvēkiem, kas nesavtīgi iepriecina mūsu bērnus!Liels prieks arī par Smiltenes ģimnāzijas šā gada absolventi Lieni Zīlīti, jo viņas gūtā pieredze, darbojoties ar bērniem „LIGZDIŅĀ", noderēs sapņu, kļūt par skolotāju, īstenošanai! Liene pēc ģimnāzijas absolvēšanas nolēma mācīties pedagoģiju.

Lietotāju raksti