Ceļš Priežkalni - Bierņi Grundzālē 3

Ir skumji, kad pēc ilgāka laika ierodies mājās. bet neviens nevar aizbraukt pretī uz autobusu, jo nav iztīrīts ceļš. Tas nekas, ka putenis ir bijis sestdien, bet ceļš vēl nav iztīrīts pirmdienas pēcpusdienā.  Ir skumji, kad pēc ilgāka...

Kurš par to ir atbildīgs?

Man bija jauka pastaiga, spīdēja saule un nebija auksti, bet man kaimiņiem pieder ferma un "piena mašīna" nevar piekļūt, nerunājot par to, ka te dzīvo cilvēki kas mācās skolā un strādā.

Un galu galā, vai tad cilvēki nesaņem algu par to, lai šie ceļi tiktu uzturēti kārtībā? Tad kāpēc tas netiek darīts?

Vai tiešām  nāksies iegādāties sniega motociklus un helikopterus, lai ignorētu šīs stihijas.

Jāpiebilst, ka nevarētu teikt, ka Latvijā tāds sniega daudzums un puteņi būtu, kas neierasts un neredzēts.

Komentāri 3

tundra

šajā valstī nodokļus maksājot pilsoņiem jārēķinās, ka pretī no valsts neko nesaņems... nav vairs bezmaksas izglītības, medicīnas, netiek tīrīti un uzturēti ceļi.

pirms 10 gadiem, 2011.02.01 01:02

OzolaS

Jā, varu tikai piekrist. Šoziem janvārī man aptuveni 100 metru lielais ceļa posms līdz "pagasta" ceļam, lai varētu bērni tikt uz skolu, kā arī būtu droša, lai pie manis nokļūtu mediķi jau izmaksāja 20 latus. Tas ir 5 lati par vienu štūrēšanas reizi. Šorīt atkal bija jāņem lāpsta rokā, nokavējām pirmo mācību stundu. Turpina snigt, un tas nozīmē, ka sācies februāris - puteņu mēnesis. Šodien atkal jāgatavo 5 lati, lai rīt bērni tiktu uz skolu. Apskaužu tos, kuriem bērnus uz skolu nogādā ar skolas autobusu..:(((

pirms 10 gadiem, 2011.02.01 09:08

Pārsla

Tieši tāpat ir Vijciema pagastā arī tur netīra ceļus,varam tik padomāt mēs lauku cilvēki neesm vajadzīgi, vien tad mūs atceras ka neesam laikā nodokļus maksājuši.Barikāžu laikā 1991 gadā ceļi bij iztīrīti,arī tad nauda bij tik cik bij,bet rūpējās par ceļiem lai iedzīvotāji laikā nokļūtu tur kur katram bij vajadzība.

pirms 10 gadiem, 2011.02.01 10:55

Lietotāju raksti