Hokeja trakums 4

Mans šā brīža favorīts Latvijas hokejkomandā ir vārtsargs Edgars Masaļskis.   Mans šā brīža favorīts Latvijas hokejkomandā ir vārtsargs Edgars Masaļskis.  

Atklāti sakot, neesmu diža sporta pārraižu cienītāja, bet skatīties Pasaules čempionāta spēles hokejā ir svēta lieta. Personīgi man tas ir līdzīgi, kā vērot Dziesmusvētku gājienu.

 

Lai gan pēc trešdienas vakara Latvijas izlases komandas spēles ar Dāniju kā vairums līdzjutēju ne pa jokam šašļuku, tomēr ceru, ka mūsējiem palīdzēs arī kādi augstāki spēki, lai paliktu čempionāta A līgā. Diemžēl šogad Latvijas komandai totāli trūkst veiksmes, iespējams, traucē arī stress un citi blakus apstākļi.

 

Parasti valsts izlases komandā spēlē labākie no labākajiem, bet šogad daži uzrunātie hokejisti atteicās aizstāvēt Latvijas godu čempionātā. Neesmu hokeja virtuves pārzinātāja un tāda arī nevēlos būt, jo man labāk patīk vērot skaistu aizraujošu spēli, nevis domāt par sporta saistību ar politiku.

 

Šajā čempionātā mans favorīts, protams, ir komandas vārtsargs Edgars Masaļskis. Reizēm trūkst vārdu, lai izteiktu sajūsmu par viņa spēli, jo ne reizi vien viņš komandu ar savu meistarību ir pasargājis no zaudējuma. E. Masaļskis ir pelnījis to pašu fanu atzinību un iesauku Mūris, ko savu laiku izpelnījās Artūrs Irbe.

 

Esmu vairākkārt redzējusi viņa spēli, pat klātienē Maskavā astoņdesmito gadu beigās, cīnoties pret spēcīgo ACSK komandu, kurā toreizējā Rīgas “Dinamo” komanda izcīnīja vienreizēju un neaizmirstamu uzvaru. Gribas cerēt, ka Latvijā hokejs ne tikai pastāvēs, bet vēl ilgi priecēs fanus ar skaistām un neaizmirstamām spēlēm.

Komentāri 4

Treneris

Latvijas hokejs ir norakts, un to ir izdarijis Lipmans ar savu komandu. Jau sen vajadzeja mainit treneri, ja redzeja, ka hokejisti nav apmierinati ar trenera darbu, gan personisku, gan politisku apsverumu del. Luk, rezultats.!! Bet Spruktam piemetusies zvaigznu slimiba,Karsumam tostarp.Nav komanda disciplinas, nav ari lidera. Zel, loti zel.

pirms 9 gadiem, 2011.05.06 20:19

XXX

Piekrītu Trenera teiktajam....
Esmu vīlies Spruktā.... Līdz šim Sprukts par sevi radīja īsta patriota iespaidu, bet pēc atteikšanās aizstāvēt Latvijas godu pasaules čempionātā, patriotisms pārvērtās par mītu...
Par Lipmanu un Znaroku skaļi neizteikšos, lai mani neapsūdzētu ....hmmmm....... :((

pirms 9 gadiem, 2011.05.06 21:48

Intars

Pēdējā laikā saradušies ļoti daudz hokeja ekspertu.:) Liekat mierā Spruktu, negribi/nevari - nāks jaunie. Ņiživijs pierādīja, ka Jānim bija taisnība - nav vairs nekādi jaunie, kas pēc KHL sezonas var pilnvērtīgi kapāt izlasē, arī morāli. Labākie čempī Meija un Bukarts, kas pērn bija tūdaļ aiz strīpas. Tas nozīmē ko? Ka paaudžu maiņa notiek nesāpīgi (varēja jau gan agrāk). Ejam tālāk, īpaši aprējējiem, kas uzskata, ka nospēlēja slikti. Ļoti labi pret čempiem čehiem, teju sasita somus, Dānija nav nekāda peramā izlase, gan reitingā esam blakus, gan citādi. Jā, pret Slovēniju bija pārpratums, bet kā pajokoja Herbis, vismaz tiem puikām būs mūžam ko atcerētie.:) Pēdējās divas spēles šaubas vairs neraisīja. Un kur tagad var saskatīt sliktu startu? Man negribētos ākstīšanos, kā taupīties vienai spēlei ar Dāniju, bet kapā katru spēli uz uzvaru, un tā bija.

pirms 9 gadiem, 2011.05.10 13:36

Lietotāju raksti