Ir iespējas, tikai tās paliek neizmantotas 1

Progress nav iespējams bez izmaiņām, un tie, kuri nespēj mainīt savas domas, nespēs mainīt neko. Progress nav iespējams bez izmaiņām, un tie, kuri nespēj mainīt savas domas, nespēs mainīt neko.

Nereti uz jautājumu, kas jums notiek kultūras un izklaides pasākumu jomā, vietējie iedzīvotāji atbild, ka nekas vai nekas īpašs. Atzīšos, arī es agrāk tā mēdzu teikt, kaut patiesībā šis apgalvojums vismaz Smiltenes novadā neatbilst patiesībai.

 

Šeit par saviem iedzīvotājiem domā gan pilsētā, gan pagastos. Maijā mazajos un klusajos Mēros notika pirmie Smiltenes novada Teātra svētki. Svētku programma gan bukletā, gan dzīvē bija daudzveidīga.

 

Protams, tā kā šāds pasākums notika pirmo reizi, ir lietas, ko vēl pieslīpēt. Tomēr atrakcijas maziem un lieliem, novada amatierteātru izrādes – tas viss bija bez maksas. Kurš to visu baudīja?! Lielākoties tie bija paši pašdarbnieki, vietējie iedzīvotāji un nedaudz smilteniešu, kaut patiesībā bija gaidīts daudz vairāk apmeklētāju.

 

Līdzīgi bija arī ar Blomes pagasta sporta spēlēm. Neskatoties uz to, ka pagasta pārvalde bija padomājusi gan par komandu, gan individuālajiem, gan bērnu sporta veidiem, pasākums neguva cerēto atsaucību. Spēles sākās jau no rīta, taču vēl pusdienlaikā dalībnieki bija vien vairāki desmiti, lielākoties jaunieši un bērni.

 

Kāda pensionāre no Blomes atcerējās, ka savulaik cilvēki brauca sportot no pagasta malu malām. Un šie nebūt nav vienīgie piemēri. Tāpēc nevajag teikt, ka pie mums nekas nenotiek. Iespējas ir, tikai tās paliek neizmantotas.

 

Pasākumi notiek un ir kvalitatīvi, tikai esam pārāk kūtri, slinki vai varbūt vienkārši neprotam vai negribam novērtēt mums piedāvātās iespējas.

Komentāri 1

Ince

Mēri jau nav gluži Kalnamuiža, bet, ja nevar ar kājām aiziet, tad šis pasākums nepavisam nav bezmaksas. Redzējāt, cik Jāņos Jāņukalnā bija tautas, ja būtu jāmaksā, nebūtu pat ne puse no tā.

pirms 9 gadiem, 2011.06.30 17:00

Lietotāju raksti