Izstādē „Balttour 2011” varēs laimēt īpašu ceļojumu uz Valmieru

No 11. līdz 13.februārim Rīgā, starptautiskajā izstāžu centrā „Ķīpsala", norisināsies ikgadējā starptautiskā tūrisma izstāde - gadatirgus „Balttour 2011". Šogad vienā stendā Valmieras un tās apkārtnes tūrisma piedāvājumu prezentēs Valmieras pilsēta, kā arī Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novadu pašvaldības.

Gan valmierieši, gan apkārtējo novadu tūrisma speciālisti būs sarūpējuši dažādas aktivitātes izstādes apmeklētājiem. Īpašs pārsteigums būs iespēja piedalīties aptaujā un, atbildot uz jautājumiem, laimēt īpašu ceļojumu uz Valmieru, kura ietvaros balvas ieguvējs varēs pavadīt aktīvu nedēļas nogali, baudot pilsētas sniegtās iespējas. Notiks arī viktorīna, kurā, atbildot uz āķīgiem jautājumiem par Valmieru, varēs iegūt dažādas balvas ar pilsētas simboliku.

Jau ziņots, ka Valmiera „Balttour" izstādēs piedalās kopš 2004.gada. Šogad Valmieras puses stendā tiks piedāvāti jaunākie informatīvie materiāli par Valmieras pilsētu, kā arī apkārtējiem novadiem. Piemēram, jaunā brošūra „Valmiera un apkārtne" latviešu un angļu valodā, kurā apkopoti interesantākie vēstures fakti un informācija par Valmieras un tās apkārtnes atpūtas vietām, populārākajiem apskates objektiem, kā arī informācija par uzņēmējdarbību, izglītību, kultūru un sportu. Stendā tiks piedāvāti arī citi informatīvi materiāli, kā arī aktualizēti bukleti par atpūtas un ceļošanas iespējām Valmieras pusē. Par īpašu noskaņu stendā rūpēsies „Valmiermuižas alus", Valmieras pagasta jauniešu deju kolektīvs „Sadancis" un folkloras kopa „Rota" no Burtnieku novada. Starptautiskā tūrisma izstāde - gadatirgus ir viens no tūrisma nozares gada svarīgākajiem notikumiem un tradicionāli atklāj jaunā gada tūrisma sezonu. Šogad izstāde norisināsies jau 18. reizi un būs sadalīta divās tematiskajās hallēs - „Apceļo Latviju" un „Atklāj pasauli".

Lietotāju raksti