Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izvēlēties īsto sijājamo sietu

Izdevīgākā pozīcijā ir vecie buki, kuripašvaldību problēmās ir iekšā līdz ragu galiņiem.Nupat redakcijā intervēju bijušo Valkas ģimnāzijas absolventu Robertu Fedosejevu, kurš pašlaik Rīgā studē politoloģiju. Izdevīgākā pozīcijā ir vecie...

 

Roberts ir Jauniešu Ministru kabineta loceklis un tik interesanti stāstīja par valdībā notiekošo, ka nokļuva arīdzan manu kolēģu jautājumu krustugunīs. Ausis spicēja arī tie, kuri jautājumus neuzdeva.

 

 

Par Roberta aktivitātēm savulaik esam daudz rakstījuši, taču tagad viņš acīmredzami kļūst par īstu intelektuāli ar apskaužamu reakciju un nevainojamu domu izklāstu, redzot lietas kopsakarībās. Robertu pieminu saistībā ar pašvaldību vēlēšanām, domājot, ja nu mūsu novadā būtu šāds deputāts..., bet tas jau no sērijas “kas būtu, ja būtu”. Nupat biju uz tikšanos ar nākamā Valkas novada deputātu kandidātiem, starp kuriem ir daudz jauniešu, visnotaļ labu cilvēku. Diemžēl viņu runasvīri un sievas, neatstāja labu iespaidu, un tas jau arī ir saprotami, jo ir dažādas svara kategorijas.

 

 

Izdevīgākā pozīcijā ir vecie buki, kuri pašvaldību problēmās ir iekšā līdz ragu galiņiem un allaž zinās, kas kurā brīdī kam sakāms. Bet kā gan vēlētos līdzās pieredzei redzēt jaunības degsmi, lai arī ar naivisma piedevu.

 

 

Protams, gribētos pēc iespējas gudrākus, talantīgākus un galvenais – godīgākus. Diemžēl cilvēka dabā tā iekārtots, ka ne visi iztur pārbaudījumu ar varu vai naudu. Tiklīdz rodas iespēja nokļūt pie lielās siles, tā liela daļu cilvēku mainās un ne jau uz labo pusi.

 

 

Uz vietējām pašvaldībām tas attiecas mazākā mērā, jo tajās nav tik daudz deputātu, kuriem ir arī savs bizness, tādējādi cieši savijot politisko lēmumu pieņemšanu ar sev izdevīgiem biznesa aspektiem.

 

 

Mums, vēlētājiem, atliek vien izvēlēties sev piemērotāko sijājamo sietu un cerēt, ka tas bijis īstais.

Lietotāju raksti