JAL un LID aicina Latvijas uzņēmumus piedāvāt savas vakances Ēnu dienai

Biedrība biznesa izglītībai skolās Junior Achievement - Latvija (JAL), sadarbībā ar SEB banku un Lietišķās informācijas dienestu aicina Latvijas uzņēmumus piedāvāt savas vakances Ēnu dienai, kas notiks šī gada 16. februārī. To var veikt īpaši izveidotajā mājas lapā www.enudiena.lv. Šogad uzņēmumi un organizācijas var pieteikties līdz 8. februārim, bet skolēni - līdz 10. februārim.

Apzinoties uzņēmēju nozīmi valsts attīstībā, JAL īpaši aicina uzņēmējus piedāvāt savas "ēnu" vakances, dodot iespēju jauniešiem iegūt zināšanas un prasmes uzņēmējdarbībā.

Ši ir jau vienpadsmitā reize, kad Junior Achievement - Latvija rīko Ēnu dienu Latvijā - skolēnu, viņu vecāku, skolotāju un dažādu nozaru profesionāļu iemīļotu un gaidītu izglītojošu pasākumu, kura uzdevums ir iedvesmot skolēnus, lai viņi uzdrīkstas un grib vairāk sasniegt savā dzīvē.

2010. gada Ēnu dienā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits - vairāk, kā 400 uzņēmumi un organizācijas, piedāvājot skolēniem vairāk kā 7 500 ēnu devēju vakances, savukārt skolēnu skaits Ēnu dienas mājas lapā www.enudiena.lvpieauga līdz 8 300. Patiesais dalībnieku skaits, kuri piedalījās Ēnu dienā bija vēl lielāks, jo daļa skolēnu uzrunāja uzņēmumus patstāvīgi. Populārākās Ēnu dienas vakances bija uzņēmēji, kā arī piloti un stjuarti, politiķi, ārsti, fotogrāfi, aktieri.

Ēnu diena jaunāko klašu skolēniem no 1. līdz 6. klasei notiks 15. - 19. februārim.

Esiet laipni aicināti pieteikties Ēnu dienai īpaši izveidotajā mājas lapāwww.enudiena.lv no šī gada 13. janvāra līdz 8. februārim.

Lietotāju raksti