Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunais biznesa romāns Pārdošana radošā lidojumā

Ikviena pārdevēja sapnis ir pārdot vairāk, dārgāk un ātrāk. Kā pārliecināt klientu, ka, pērkot ātri, daudz un dārgi, tieši viņš būs ieguvējs?

 

Asjas Bariševas biznesa romāns Pārdošana radošā lidojumā gan topošiem, gan pieredzējušiem pārdevējiem dod iespēju iepazīties ar profesionāla pārdevēja darbu un apgūt jaunu pieredzi.Biznesa romānu Pārdošana radošā lidojumā klajā laidusi izdevniecība Lietišķās informācijas dienests.

 

 

Biznesa romāna galvenais varonis, kas pieņemts darbā slavenā firmā, sākumā uzskata, ka arī jaunajā darbā varēs izmantot tos pašus pārdošanas paņēmienus, ko agrāk, tirgojot pavisam citas preces pavisam citiem klientiem.

 

 

Taču par laimi no kļūdām, kas neļautu labi sagatavoties pārrunām ar klientiem, pareizi uzrunāt pircējus, vienoties par īsto cenu un noslēgt ilgtemiņa darījumus, galveno varoni sargā un vērtīgus padomus dod pārdošanas mākslā īpaši izglītots eņģelis.

 

Biznesa romānu caurvij moto: "Ja neveicas pārdošanā - izsauc savu eņģeli!", un tas nebūt nenozīmē "lidināšanos mākoņos". Tieši otrādi - biznesa romānā vienlaikus ar saistošu galvenā varoņa gaitu izklāstu ir gan praktiski padomi, gan asprātīgas ilustrācijas, gan īpaši izcelta pārdevēja kļūdu analīze, gan ērti pārskatāmi konkrēto padomu apkopojumi.

 

 

Pārdošana radošā lidojumā ir trešais biznesa romāns, ko klajā laidusi izdevniecība Lietišķās informācijas dienets. Pirmais biznesa romāns - Reformators ir veltīts pārmaiņu un jaunu ideju ieviešanai biznesā, savukārt otrais biznesa romāns - Māksla pelnīt domāts tiem, kuri vēlas apgūt peļņas mākslas likumus un izvēlēties savam uzņēmumam vispiemērotāko peļņas modeli.

 

Par biznesa romānuBiznesa romāns nav tikai daiļliteratūra izklaidei, - tajā aizraujošās galveno varoņu gaitas dažādās biznesa situācijās caurvij pamācoši un praktiski padomi par karjeras veidošanu, ekonomikas teorijām, pārdošanu vai citiem ar uzņēmējdarbību saistītiem jautājumiem.

 

Biznesa romāna pamatā var būt patiess vai izdomāts stāsts, taču tā varoņi ir autora iztēles auglis, nevis reālas personas.

 

Galvenais biznesa romāna mērķis ir paplašināt lasītāja redzesloku un ieteikt praktiskus biznesa problēmu risinājumus.

 

Lietotāju raksti