Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kas notiek Smiltenes pilsētā? 16

Jau labu laiku gatavojos izklāstīt savus novērojumus par to, kas notiek Smiltenes centrā, bet visu laiku atlieku. Izlasot 28. jūlija "Ziemeļlatvijas" rakstus, sapratu, ka vairāk klusēt nevar.

 

Kā policijas darbinieki varētu kontrolēt, kas notiek uz kāpnēm pie Smiltenes kultūras un sporta centra, ja viņi neredz, kas notiek turpat deguna priekšā pilsētas centrā?

 

 

Kad jādodas vakarā pie miera, tad pilsētas centrā sākas dažādu transportlīdzekļu ātrumsacensības. Tā kā dzīvoju pašā centrā, tad šos jandāliņus nākas dzirdēt itin bieži. Nerunājot nemaz par kaucošajām riepām un motoru rēkoņu, kas nāk no stāvlaukuma puses baznīcas priekšā. Pat nākamajā dienā var redzēt riepu nospiedumus.

 

 

Vai tiešām policija šo neredz, vai arī negrib redzēt?

 

 

Un, runājot par dzērājiem, kas apsēduši Baznīcas laukumu - uz to pusi pat negribas iet. Labāk izeju starp mašīnu rindām, nekā pa gājējiem domāto celiņu.

 

 

Man ir kauns, ka mūsu Smiltenē ir kā krogā. Iebraucējiem pirmais iespaids droši vien ir šausminošs, redzot tik daudz aizpampušu ģīmju, snauduļojot uz soliņiem Baznīcas laukumā.

 

 

Vai šo skatu tomēr nebūtu jānovērš mūsu kārtības sargātājiem?

 

 

Gribētos, lai mums visiem būtu patīkami pārvietoties pa pilsētu, un uz soliņiem varētu atpūsties piekusuši pensionāri, nevis dzērāji.

 

 

Atgriežoties pie raksta, kurā cilvēks Līgo vakarā devies uz mājām un apturēts, sastādot protokolu - tiešām nav saprotams, kam domāta policija, ja ikdienā tā lāgā nemaz nav pamanāma, bet tādos svētkos ķer iereibušus līgotājus. Jā, protams, ir jau vieglāk saņemt ciet cilvēku un sastādīt protokolu, nevis ieviest kārtību, kur vesels bars uzdarbojas.

 

 

Ļoti gribētos, lai policija saprastu, kas un kur tai jādara, lai vakaros mieru neaizdzītu rēcošas automašīnas vai piedzērušu jauniešu bari, kas nespēj sevi kontrolēt.

 

 

Ar cieņu, no šīs nejēdzības nogurusī pensionāre

Komentāri 16

un vel tos mopedistus un skuteristus ari pie cupra panemt

pirms 9 gadiem, 2009.08.05 11:58

:(

Pasmaidīt gribas, par pensionāres naivumu!Tie ir tikai ziediņi. Vispirms vajadzētu noskaidrot, cik vispār Smiltenē ir policistu, kuriem darba laiks ir vakara un nakts stundās...:(

pirms 9 gadiem, 2009.08.05 12:26

trakais

Nepiemirstat arī ka šamie bomžiki ir galvenie alkohola transportētāji mūsu jauniešiem......par 10 sant. tiek nests Fizziņš un citiem dzērieniem arī sava taxe. VISI TO ZINA un visiem vienalga. Vecajos laikos tādus sabāza iekš L T P .

pirms 9 gadiem, 2009.08.05 13:28

tooo

un pašiem pensionāriem ieteiktu uzmanīties kad sāks piemērot sodus par brauktuves šk''ersošanu nepārliecinoties par auto tuvošanos , tad stīviekakli un kājas būs tomār jākustina;)-bet nu tas tā:)
ņau jau tā kad vakaros tā sportošana pa pilsētu ar automašīnām , bet gan pa dienu tā velk ,jādomā kad poličiem šitie visi ir uzskaitē bet laikam likums tāds kad pakratīt pirkstu vien ir iespējams:)

pirms 9 gadiem, 2009.08.05 14:29

Darba laiks nakts stundās policistiem noteikti vairāk nav, jo vairs nav naudas, lai par to samaksātu.

pirms 9 gadiem, 2009.08.05 17:07

imis

Jaa un tos kuriem nav stiligas botes ar vajag savakt ciet

pirms 9 gadiem, 2009.08.05 17:25

Visiem tagad samazina algas, bet jādara labākajā gadījumā tik pat daudz, ja ne vēl vairāk. Tāpēc policijai nebūtu labi sūdzēties, ka mazas algas. Tas nav arguments, lai nedarītu savu darbu.

pirms 9 gadiem, 2009.08.05 17:47

xx

Policija vispār Smiltenē pa velti man liekas, raksta protokolus - tā maigi sakot par ***em un pa tēmu izliekas, ka neredz neko. Ja pie bāra kautiņš tad cik ir bieži vien redzēts policijai patīk pabraukt garām un neiesaistīties, bet vēlāk atbraukt un savākt cietušo, kas kaut kur sadauzīts mētājas! :)

pirms 9 gadiem, 2009.08.05 18:04

'Moskits

Smiltenē tā nu tiešām nav policija.Visi tie riepu kaucinatāji ir policistiem draugi un kurš gan aiztiks savējos?? Pss... vispār esmu dzirdējis, ka Smiltenes policijā strādā tikai sievietes. a kur visi veči palikuši..??? :DDD
Naktī Smiltenē policistu nav. Kamēr atbrauks no Valkas tikmēr .........gala rezultāts nav zināms...

pirms 9 gadiem, 2009.08.05 18:52

fidy

he....uzjautrinoši ir noskatīties,kā Smiltenes "mentenes" ķersta velosipēdistus,ar ieslēgtām bakugunīm un skaņas signālu.Fu ,tiešāmlavākbūtu tos sīņus izdzenājušas!

pirms 9 gadiem, 2009.08.05 23:24

fidy

he....uzjautrinoši ir noskatīties,kā Smiltenes "mentenes" ķersta velosipēdistus,ar ieslēgtām bakugunīm un skaņas signālu.Fu ,tiešāmlavākbūtu tos sīņus izdzenājušas!

pirms 9 gadiem, 2009.08.05 23:24

apnīk bezatbildēba

No dzērājiem viņām ir bail... Godīgi sakot, ko var izdarīt tāda trauslas sievietes dežūrējot naktīs??? Ne ko!!!!!!!!!!!!!!!!!
Un par gājēju pārejām runājot, uz tās pārejas kura atrodas pie kultūras nama, tur reti kurš palaiž gājējus, kādēļ tas ir jāievēro, ka pat policijas darbinieki personiskajās mašīnās to nedara???

pirms 9 gadiem, 2009.08.05 23:32

Ha

Gājēji nav jāpalaiž, ja viņi vēl mīcās pa ietvi, bet gan tad, ja viņi sķērso pāreju. Un nav kājāmgājēji kaut kādas svētās govis, kas nevar rēķināties arī ar autobraucējiem. Paskatieties kas notiek tajā pašā Baznīcas laukumā, visi klīst, kur iedomājas. Pa diognāli pāri braucamajai daļai, pusceļā metas nost no pārejas un brien, kur taisnāk.Reti kurš izmanto pārejas, bet pamēģini viņus nepalaist. Aukstiem kauliem jāsēž pie stūres un jāgaida, kur atkal kāds izlēkšos. Un pāreja pie Gvido veikala vispār ir krimināla. Tur no stāvlaukuma puses cilvēki burtiski skrien automašinām priekšā, nepārliecinoties, vai kāds viņus redz...

pirms 9 gadiem, 2009.08.06 11:09

cīsiņš mīklā

man kad tumsa iestājas paliek ļoti bailīgi

pirms 9 gadiem, 2009.08.06 11:41

Miza

Ak diesssss!! Un kur skatās novada dome? Vai tad par sabiedrisko kārtību un drošību nemaz un nekāda atbildība nav tiem domes ierēdnīšiem?
Jau cik gadus(ja ne gadu desmitus) Smiltenē nav kārtības ar to policiju, vai beidzot, pēc novadu reformas nebūs Smiltenei sava policija? Cik var šitā ubagoties? Sen jau bija pašvaldības policijai būt Smiltenē!

pirms 9 gadiem, 2009.08.06 18:12

//

Tāds jau pie mums policijas darba stils - pēc iespējas mazāk redzēt un dzirdēt un neiesaistīties, nepaņemt iesniegumus, jo tad būs mazliet jāpakustas. Policija - tā ir diagnoze. Ja man būtu problēmas, es nekad nemeklētu policiju, jo zinu, ka viņi visi būs atvaļinājumā vai nebūs ar ko braukt.

pirms 9 gadiem, 2009.08.07 09:23

Lietotāju raksti