KOLABORACIONISTI... 1

Par nodējiem.Par nodējiem.

                                                           

 

Kolaboracionisms — okupēto teritoriju vietējo iedzīvotāju sadarbošanās ar okupācijas režīmu un palīdzības sniegšana tam. Apzīmējums radies vācu okupētajā Francijā Otrā pasaules kara laikā. Termins šobrīd tiek minēts daudz šaurākā nozīmē – kā sadarbību ar okupantiem. Krimināllikumā nospiedušais vairākums valstu kolaboracionisma faktu kvalificē kā nozieguma faktu pret savu valsti jeb izmaiņu valstij.

Latvijas Universitātes profesors, vēsturnieks Inesis Feldmanis izrēķinājis, ka Latvijā uz šo brīdi dzīvo apmēram 700000 okupantu pēcteču. Negatavojos diskutēt ar šo profesoru par Latvijas okupāciju, jo neatzīstu pašu okupācijas faktu, jo nav neviena dokumenta, kas apstiprinātu šo apgalvojumu. Toreizējais diktators Kārlis Ulmanis „nodeva” Latviju, kā šobrīd izsakās „okupantiem”, un kā apliecinājums tam, viņa tautas un valsts nodevībai, ir arī attiecīgi dokumenti.
Mani tagad interesē pavisam cits jautājums un šis jautājums ir ne mazāk svarīgs, nekā bija vai nebija okupēta Latvija.
Ja varam ticēt „profesoram”, tad Latvija bija okupēta no 1940. Gada līdz pat neatkarības atjaunošanai Latvijā 1990.gada 4.maijā. Jautājums – biedri Feldmani, ko jūs pats darījāt okupācijas laika, ko darīja bijušais Latvijas premjerministrs biedrs I. Godmanis, ko darīja bijušais Latvijas valsts prezidents G.Ulmanis, ar ko nodarbojās bijušais VDK oficieris J.Bojārs un citi? Ko viņi visi un pārējie darīja šos 50 gadus, ko darīja Latvijas tauta?
Nē, es neesmu kļūdījies uzskaitot jūsu personāžus – biedrus, jo viņi visi sastāvēja KP un ar ticību, ar patiesību KALPOJA (ja varam ticēt biedram Feldmanim, ka Latvija bija okupēta PSRS laikā) okupācijas režīmam un tas jau ir fakts.
Es apsūdzu nodevībā pret Dzimteni partijas „Visu Latvijai” līderu Parādnieka un Dzintara vecākus, jo arī viņi kalpoja okupācijas režīmam.
Es apsūdzu visus tos, kas saņēma no ienaidnieka – okupanta rokām izglītību, sociālos atvieglojumus utt., nodevībā pret Dzimteni, pret Latviju.
Es apsūdzu visus Latvijas iedzīvotājus, kas bija pilsoņi līdz 1940.gadam un viņu pēctečus kolaboracionismā, nodevībā pret Dzimteni, pret Latviju un pieprasu tiesu pret visiem okupācijas režīma līdzstrādniekiem.
Nodevība pret Dzimteni ir pats smagākais noziegums un vienmēr visos laikos nodevība pret Dzimteni ir sodīta ar vissmagākajiem soda mēriem.
Es esmu „okupantu pēctecis”, kas ir piedzimis Latvijā un esmu patstāvīgs šīs valsts iedzīvotājs. Es pieprasu taisnīgu tiesu Latvijas kolaboracionistiem!

 

Komentāri 1

kaarleens

Ja Tu pats esi tik godprātīgs, kā to prasi no citiem! Esi tik labs un atbrīvo Latviju no okupācijas laika migrantiem! Aicini viņus atgriezties Krievijā. Tur labi - tur nav Latvijas kolaboracionistu!

pirms 8 gadiem, 2013.01.06 00:56

Lietotāju raksti