Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kultūra Smiltenē - nekas īpašs

Iestādes vadītājs ir jāizraugās konkursā.Kultūra Smiltenē - nothing special? Tā ironizē kāds portāla ziemellatvija.lv apmeklētājs, komentējot “Ziemeļlatvijas” rakstu par smilteniešu kultūras dzīvi. Iestādes vadītājs ir jāizraugās...

 To kritizē gan iedzīvotāji, gan daļa pilsētas deputātu.

 

Iemesls cilvēku neapmierinātībai ir tas, ka Smiltenē jau vairākus gadus profesionālu mākslinieku koncerti un teātru izrādes notiek ļoti reti. Tāpat ir ar ballēm. Situāciju regulāri lāpa pilsētas pašdarbības kolektīvi, kuru augstais sniegums vismaz kaut daļēji remdē smilteniešu vēlmi baudīt mākslu. Taču ar to ir par maz.

 

 

Trāpīgu atzinumu interneta portālā izsaka cilvēks ar niku sm: “Cilvēki šajā grūtajā ekonomiskajā laikā labprāt grib redzēt kaut ko skaistu un neredzētu. Aizbraukt uz Rīgu arī vairs tā nevar, tādēļ kultūras namam ir jāaicina mākslinieki uz Smilteni, jāmeklē dažādas iespējas un līdzekļi, lai samaksātu. Izbrīnu rada, ka daži mazie pagasti var to noorganizēt, bet Smiltene nē.”

 

 

Tuvojas mīlētāju svētki - Valentīna diena. Mazajā Launkalnes ciematiņā būs teātra izrāde, kurā spēlēs Mirdza Martinsone un Juris Kalniņš. Pēc tam ballē muzicēs smiltenieši Viktors Tilčiks un Pēteris Kokarēvičs.  Smiltenes kultūras un sporta  centrs pats todien neko nerīkos. 

 

 

Pagaidām deputātiem nav recepšu, kā atrisināt daudzus gadus kultūrā samilzušo problēmu. Taču vienu mācību gan viņi var gūt. Iestādes vadītājs ir jāizraugās konkursā, nevis jāieceļ draugu būšanas dēļ.

 

 

Tikai konkursā var apzināt potenciālos pretendentus un uzklausīt viņu redzējumu par to, kā pretendenti iecerējuši kopt un attīstīt uzticēto jomu.

Lietotāju raksti