Kur nu vēl tālāk 3

Lielu sašutumu tautā izraisījusi Saeimas deputāta Visvalža Lāča rīcība saistībā ar pieprasīto kompensāciju par dzīvokli. Lielu sašutumu tautā izraisījusi Saeimas deputāta Visvalža Lāča rīcība saistībā ar pieprasīto kompensāciju par...

Nacionāli noskaņoti cilvēki viņu agrāk uzskatīja par godavīru. Šie cilvēki, tostarp arī es, ir maldījušies. Tiklīdz jārunā par personīgo ieinteresētību naudas lietās, kas acīmredzot balansē uz likuma robežas, tā viss pārējais pārvietojas uz dibenplānu.

Lācis par Rīgā, turklāt ne jau centrā, īrēto 32 kvadrātmetru lielo dzīvokli pieprasīja maksimālo kompensāciju – 388 latus. Jāpiebilst, ka faktiski, kā pats intervijā atzina, deputāts dzīvo pie meitas.

Ikvienam no mums ir radi vai paziņas, kuri galvaspilsētā īrē dzīvokli un labi saprot, ka šāda īres maksa nav adekvāta. Deputātam pietika nekaunības rakstīt iesniegumu, lai kompensāciju palielinātu vēl par 17 latiem. Tiesa, beigās viņš to atsauca. Tādā valstī nu dzīvojam.

Saeimas Saimnieciskā komisija nolēmusi vairāk neskatīt jautājumu par deputāta V. Lāča dzīvokļa īres kompensāciju, jo no deputāta saņemts apliecinājums, ka viņš dzīvokli izmanto saskaņā ar noteikumiem. Tā lūk! Pietiek ar melīgu paskaidrojumu, lai krāpniecība kļūtu likumīga.

Komisijas priekšsēdētāja Ilze Viņķele (Vienotība) atrunājas, ka faktus neesot iespējams pārbaudīt, jo šī komisija nav izmeklēšanas iestāde, un nekur nav teikts, cik bieži deputātam dzīvoklī jāuzturas.

Absurds! Kas tā par saimniecisko komisiju, kura nespēj pārbaudīt acīmredzamus faktus. Šādas lietas Saeimā uzpeld itin bieži, taču nekas nemainās. Viens nu gan ir skaidrs – kā tautā mēdz teikt, pārbaudījumu ar naudu šis cilvēks nav izturējis.

Komentāri 3

...

un neizturēs ne to vien! uz priekšu, dārgais vēlētāj! kuram naudas rausējam tiks gods pēc nieka tīs gadiem tikt pie šādām kompensijām?

pirms 9 gadiem, 2011.03.28 11:09

nazis

Nedrīkst deputātiem dot skaidru naudu, tāpat kā maziem bērniem. Kompensācija par dzīvokļa īri pienākas, ja ir īres līgums, un nauda jāpārskaita pa tiešo no Saeimas (Valsts Kases) izīrētājam, un nekādu problēmu.

pirms 9 gadiem, 2011.03.31 10:16

Tiešām

Visādas komisijas, komitejas, regulatori, tautas kontrole, bet..... nevienam nav tiesību negodīgos deputātus un citus naudas rausējus saukt pie kriminālatbildības, uzlikt sodus.

Šīs komisijas, komitejas, regulatori un tautas kontrole nav vajadzīga Latvijas iedzīvotājiem, jo tiem nav nekādu tiesību likumiski sodīt vainīgos!!!! Tukšgaita 20 gadu garumā.
Rezultāts - pārkāpēji paliek arvien rafinētāki,,, bet tiesību jomā NEVIENS LIKUMS NAV IZMAINĪTS PAR LABU Valsts iedzīvotājiem. Kāpēc tādus ietādījumus uzturēt par nodokļu maksātāju līdzekļiem?!

pirms 9 gadiem, 2011.04.04 18:00

Lietotāju raksti