Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Limbaži veidos sadarbību ar Viljandi pašvaldību Igaunijā Lielezera sakārtošanai

Vakar, 6. maijā, Limbažu pilsētas domes ārkārtas sēdē tika pieņemts lēmums piedalīties Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta programmas „Pārrobežu sadarbība" apakš projekta „Limbažu un Viljandi kopēja sadarbība ilgtspējīgas vides un tūrisma attīstībā Hanzas savienības ietvaros" īstenošanā.

Apstiprināja projekta kopējās izmaksas 443 200,64 eiro apmērā, no tā Limbažu pilsētas domes finansējums 61 318,07 eiro. Kā arī lēma nodrošināt Limbažu pilsētas domes projekta priekš finansējumu īstenošanas pirmajā gadā 386 740,23 eiro apmērā.

 

 

Pagājušajā gadā Limbažu pilsētas dome kopīgi ar Viljandi pašvaldību Igaunijā iesniedza projekta pieteikumu LR Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijā. Šomēnes no ministrijas saņemts projekta apstiprinājums, taču ar iebildi, ka pašvaldībai jāsamazina projekta izmaksas apmēram 145 000 eiro apmērā, sakarā ar būvniecības izmaksu samazināšanos.

 

 

Minētais projekts paredz Lielezera pludmales rekonstrukcijas darbus - attīrīt ezera grunti, izpļaut niedres, nojaukt ūdenī esošos pāļus. Arī glābšanas posteņa ar glābšanas torni un noliktavas izbūvi, kas paredzēta ūdens velosipēdu novietošanai, dežuranta un medpunkta izvietošanai. Koku konstrukciju laipu izbūvi, ezera teritorijas labiekārtošanu un ainavas veidošanu jeb grants un bruģakmeņu celiņu izbūvi, zāliena un stādījumu iekārtošanu un pludmales aprīkojuma - atkritumu urnu, solu - uzstādīšana, izbūvētas ģērbšanās kabīnes, pārvietojamās tualetes, informācijas zīmes u.c. aktivitātes.

Lietotāju raksti