Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LMT dāvinātajiem telefoniem liela pirmklasnieku atsaucība 2

Jau pirmajā dienā vairāk nekā 1000 pirmklasnieku tikuši pie LMT dāvinātajiem mobilajiem telefoniem. Atsaucība ir ļoti liela, un bērni nāk pēc telefona arī saģērbušies savu mīļāko pasaku varoņu tērpos un līdzi nes pat vairākas grāmatas, ko dāvināt maznodrošinātiem bērniem.

 

No 17. augusta līdz 30. septembrim Latvijas Mobilais Telefons dīleru veikalos visā Latvijā ikvienam pirmklasniekam ir iespēja bez maksas saņemt mobilo telefonu ar OKartes komplektu. Apmaiņā pret to LMT aicina pirmklasnieku atnest līdzi kādu grāmatu, kuru viņš gribētu dāvināt maznodrošinātiem bērniem ģimenēs un bērnunamos.

 

Dvīņi Roberts un Edgars ar tēti Gintu bija vieni no pirmajiem, kas saņēma LMT dāvinātos telefonus. „Esmu priecīgs, ka viņiem tagad būs telefons, jo tā tiešām ir drošības sajūta, ka jebkurā brīdī varēšu ar viņiem sazināties un puikas varēs man piezvanīt. Paldies LMT par šādu dāvanu!" priecājās dvīņu tētis.

 

Jāpiebilst, ka pirmklasnieku vecākiem LMT jau piekto gadu piedāvā saņemt 50% atlaidi zvaniem LMT tīklā un abonēšanas maksai. Nepieciešams tikai pieslēgt pakalpojumu „Pirmklasnieks". To var izdarīt bez maksas no 1. septembra līdz 31. maijam jebkurā LMT Abonentu apkalpošanas centrā vai pie LMT dīleriem. „Pirmklasnieka" atlaides viens no pirmklasnieka vecākiem saņem veselu gadu no pakalpojuma pieslēgšanas brīža.

 

LMT dīleru veikali, kuros pirmklasnieki var saņemt bezmaksas mobilos telefonus, atrodas visā Latvijā, un tas nodrošina iespēju ērti piekļūt modernajiem un kvalitatīvajiem LMT pakalpojumiem arī reģionos. Lai saņemtu bezmaksas mobilo tālruni, vecākiem līdzi jāņem pirmklasnieka dzimšanas apliecība.

Komentāri 2

nezinu

Kur tad tāda iespēja ir bijušajā Valkas rajona teritorijā? Tik labas lietas nav zināmas laukos dzīvojošo pirmklasnieku vecākiem!

pirms 9 gadiem, 2009.08.21 09:59

VAR

VALKA LMT DILERIS ATRODAS VEIKALA VIVI AUSEKLA IELA -4 BIJUŠAJA KINOTEATRI

pirms 9 gadiem, 2009.08.21 12:17

Lietotāju raksti