Mēs redzam arī labo 2

Ikviens cilvēks grib, lai kāds par viņu rūpējas. Ikviens cilvēks grib, lai kāds par viņu rūpējas.

Lai cilvēks būtu priecīgs, iemeslu netrūkst. Piemēram, ikviens vēlas justies vajadzīgs, grib, lai par viņu kāds rūpējas.

 

Tas neattiecas tikai uz tuvu, mīļu cilvēku attieksmi. Iedzīvotāju paldies šīs nedēļas sākumā saņēmusi Smiltenes novada dome par uzsākto gājēju tiltu rekonstrukciju Smiltenes Vecajā parkā un sporta un atpūtas kompleksā “Teperis”.

 

Ļoti jauki, beidzot domei paldies, ka ieklausījās cilvēkos un savedīs kārtībā tiltus,” interneta portālā www.ziemellatvija.lv pateicas portāla apmeklētāja Līga un pie viena ierosina nākamo darbiņu, - salabot laipu zem Tepera ezera slūžu ūdenskrituma, jo šobrīd “skats tur ir briesmīgs un pat bīstami”.

 

Jaunieši priecājas, uzzinot, ka remontēs arī lielo tiltu Tepera ezera peldētavā. Izlauzti dēļi un sabojātas kāpnes nav tas, ko atpūtniekiem gribas redzēt peldētavā.

 

Ļaudis ir vērīgi un pamana daudzas lietas vidē, kurā dzīvo, vai tas būtu pagasts vai pilsēta. Ja kaut kas nepatīk, vieni samierinās, jo negrib lēkt acīs vietējai varai, bet citi vai nu paši vēršas pie amatpersonām vai arī nāk uz avīzi un lūdz žurnālistu palīdzību. Tikpat acīgi cilvēki ir arī, pamanot labo, kas viņu dēļ padarīts.

 

Smiltenei ar atpūtas vietu izveidi ir paveicies arī valsts akciju sabiedrības “Latvijas valsts meži” dēļ. Pēc tās pasūtījuma jau sakopta Niedrāja ezera apkārtne, bet šonedēļ sākas Klievezera pludmales labiekārtošana.

 

Kad darbi būs pabeigti, tālākais būs iedzīvotāju rokās, - vai visi spēs novērtēt, kas viņu labā paveikts, vai nelauzīs un nepostīs. Diemžēl vandāļi ar saviem “varoņdarbiem” faktiski spļauj silē, no kuras paši ēd, un sabojā prieku citiem.

Komentāri 2

Diemžēl vandāļi ar saviem “varoņdarbiem” faktiski spļauj silē, no kuras paši ēd, un sabojā prieku citiem.

žēl patiesi,ka spļauj un pie...š apkārtni,kur paši atpūšas

pirms 9 gadiem, 2011.06.15 21:11

vecāks

Vecāki, lūdzu, pasekosim ko dara mūsu bērni brīvajā laikā!
Neviens jau no svešas vietas nebrauc vandalēties. Kādreiz Smiltene izcēlās ar sakoptību, bez posta darbiem. Pamēģināsim, visi kopā, savu pilsētu sakopt un nosargāt tīru un sakoptu!
Būs prieks pašiem un mūsu ciemiņiem. :)

pirms 9 gadiem, 2011.06.19 10:33

Lietotāju raksti