Mums raksta: Izstādē - gadatirgū "Balttour" izskan Blomes vārds 4

"Balttour" izstāde ir nopietns starptautisks pasākums tūrisma jomā iesaistītajiem, notiek tikšanās ar esošajiem sadarbības partneriem, iepazīšanās ar jauniem partneriem un produktiem.

Izstādē - gadatirgū "Balttour" kā dalībnieks atsevišķi piedalījāmies pirmoreiz, iepriekšējos gados dalība izstādē notika ar pašvaldības un TIC atbalstu, bet tā Smiltenes novads šogad nolēma nepiedalīties, tad sapratām, lai neizkristu no aprites, lai atgādinātu par sevi, kaut kas jādara, tā kā piedalīties vieniem pašiem ar savu stendu ir ļoti dārgi, tad meklējām iespēju un atbalstu radām Vidzemes tūrisma asociācijā, paldies VTA vadītājam Raitim Sijātam personīgi, ka deva mums iespēju prezentēt sevi, Smiltenes novadu un mūsu uzņēmēju interesantākos piedāvājumus.

Tieši izstādē esam uzrunājuši daudz jaunu klientu, klātienē iepazīstinot apmeklētājus ar mūsu piedāvājumiem. Pamatā mūsu moto izstādē bija ,,Vai Tu zināji, ka Smiltene ir latviskākā pilsēta Latvijā?''. Prezentējām jauno bukletiņu grāmatzīmi, kas tapa, izveidojot vienas dienu maršrutu, no 4 objektiem, Lauku mājas viesu uzņemšanai ,,Donas'' ar savu maizes darbnīcu, z/s ,,Muižnieki'' (kazu un sieru valstība Blomē), podnieku darbnīca Blomes ,,Zīlītēs'' un hotel ,,Brūzis'' ar jaunu piedāvājumu ,,Pašdarināts sidrs'' un īpaši pagatavota maltīte latviskā gaumē.

,,Donas'' un ,,Ezerlejas'' piedalījās vēl vienā bukleta prezentācijā, 2 dienu maršruts pa Smiltenes un Gulbenes novadu ,,Vidzemes nolēpumainās āres''.

Uzskatu, ka "Balttour" ir lieliska vieta, kur satikt gan potenciālos klientus, gan sadarbības partnerus. Tas ir laiks gadā, kad vienuviet var sastapt tik daudz kolēģus, kuri ir atvērti sarunām.

Izveidojās daudz kontakti ne tikai ar individuāliem klientiem, ar vietējām aģentūrām, bet gandarīti esam, ka izskatās cerīga sadarbība ar Krievijas ceļojumu aģentūrām, ir jau pat reālas rezervācijas, un ja mēs spēsim to novērtēt, tas ir reāls, liels tirgus un peļņas iespējas.

Domāju, ka nākošgad nedrīkst palaist pašplūsmā šo jautājumu un savlaicīgi jādomā, kā pārstāvēt sevi šajā izstādē, no tā ir daudz kas atkarīgs, ir nopietni jāstrādā.

Vēlētos pateikt paldies Blomes podnieku darbnīcai ,,Zīlītes'' un Smiltenes lietišķās mākslas studijai par stenda noformējumā sniegto atbalstu, jo daudzi ,pat ārzemju stendu pārstāvji, nāca mūsu galdu fotografēt, īpašā raibā keramika, austie lakati un Donu maize ar speķi, medu un sviestu radīja īpašu noskaņu.

Vēl gribēju piebilst, pateikt paldies Guntai Mangalei, jo, kad bija jābrauc uz izstādi, no Blomes vispār tajā rītā nevarēja izbraukt un mēs iestigām, Gunta operatīvi noorganizēja traktoru, kas iztīrīja ceļu, un mēs veiksmīgi nokļuvām uz izstādes atklāšanu.

Komentāri 4

.

Malači! Paldies, Ilze, par uzņēmību un gardo "Donu" maizi! Vislabākie novēlējumi!

pirms 10 gadiem, 2011.02.17 11:38

***

Paldies! Aicinu blomēniešus rīkot talkas un sakārtot citus skaistos objektus Blomē - sākot ar centra ezeriņa un veco dzirnavu apkārtni, ceļmalām uz Riņģu saiešanas namu u.c. , Pasaku ozola apkārtni u.t.t. Pavisam drīz pavasaris- sakārtosim un uzposīsim arī savas mājas, pagalmus, ceļmalas ! Lai pašiem prieks par skaisto un ciemiņiem, kuri dosies uz "Donām" arī kaut kas cits "iekrīt acīs" ! Lai veicas!

pirms 10 gadiem, 2011.02.17 14:49

Arī blomēniete

Tiešām gribētos, lai Blome atgūst savu labo vārdu un slavu kā "vecajos, labajos" laikos. Lai jaunam pagasta priekšniekam netrūkst izdomas Blomes vārdu tautās nest!

pirms 10 gadiem, 2011.02.17 15:38

tūrists

savādi gan, ka Smiltenes novads BALTTOUR-ā nepiedalījās!

pirms 10 gadiem, 2011.02.17 17:13

Lietotāju raksti