Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mums raksta: Kā būtu, ja pavērtos iespēja dzīvot kā Leiputrijā?

Jau no bērnu dienu pasakām ir zināms, ka dzīvot pie piena upēm ķīseļa krastos vienmēr vēlētos vai katrs, nemaz nerunājot par tādu laiku kā šis, kad lielākais vairums cilvēku atrodas krīzes radītā trūkumā vai uz tā robežas.

 

Taču pasaulē jau no laika gala ir tā iekārtots, ka gribētāju izmantot kādu labu iespēju vienmēr ir nesalīdzināmi daudz vairāk nekā izvēlēto, kam pašķiras ceļš šādai izvēlei.

 

Jūs tiekat aicināti uz jaunu dzīvesvietu! Taču ne katrs. Šis piedāvājums ir domāts tikai sievietēm pensionārēm vai pensionētam pārim - vīram un sievai. Jo trūcīgākas ir pretendējošās personas, jo gandrīz labāk, jo tad viņas spēs īsti novērtēt savas dzīves kvalitātes uzlabošanos.

 

Ja nācējas visas būtu sievietes, tad viņu skaitam jābūt vismaz divām, bet var būt arī vairāk. Protams, ka atnācējām jābūt spējīgām savstarpēji sadzīvot, jo nāk jau uz miera, nevis skandālu vietu. Ja kādai ārpus minētā skaita līdzi nāk vecāks apkopjams ģimenes loceklis vai vispār kāds invalīds, tad arī tas nav nekāds šķērslis.

 

Ja atnācēji būtu vecvecāki, pie kuriem dzīvo viņu mazbērni, jo labāk. Vietējā skola ir teicama un neatrodas tālu. Tikai viena piezīme: tā kā pēdējos 70 gados mūsu sadzīves tikumi ir stipri degradējušies, tad ir jāatgādina, ka aicināti tiek ne jau nu tikai tīri atturībnieki, bet arī sadzīvē mierīgs sevi uz svētkiem un tamlīdzīgi pastimulējošs iedzērājs netiek noraidīts, bet pļēguriem gan ieeja noteikti ir liegta.

 

Kas sagaida atnācējus? Tīras izremontētas dzīvojamās un pārējās telpas. Istabas ir gaišas un siltas, ar jauniem moderniem logiem. Jauna elektriskā instalācija, elektrība visām sadzīves vajadzībām: apgaismošanai, televīzijai, radio aparātam, gludināšanai un ledusskapim. Māju apkurina ar krāsnīm, tās visas ir tikko izremontētas.

 

Malka šķūnī sagatavota jau tagad vairākiem gadiem uz priekšu un turpmāk tiks regulāri papildināta, atvedot to mājās un sazāģējot, iemītnieki to tikai saskaldīs un sakraus malkas šķūnī. Kurināt atļauts bez ierobežojumiem, tik bieži, cik nu katram sirds vēlas un ķermeņa labsajūta prasa. Vannas istaba ar vannu un vannas krāsniņu, viss jauns un moderns. Iekšējais ūdensvads un kanalizācija. Iekšējā tualete. Ir plašs zemmājas pagrabs.

 

Ir moderna kūts, kas paver plašas iespējas turēt mājdzīvniekus, ja iemītniekiem būtu tāda vēlēšanās: govis, aitas, kazas, sivēnus, dažādus mājputnus. Kūtī ir ūdensvads. Ganības atrodas blakus kūtij. Siena sagatavošanā iemītnieki saņems tehnisku palīdzību.

 

Sakņu dārzs atrodas blakus mājai. Rudeņos tas tiks uzarts un pavasaros sastrādāts, tāpat pavasarī un vasaras pirmajā pusē mehāniski kopts ar vagošanu un ecēšanu. Ravēšana un pārējā dārza apkopšana būs iemītnieku ziņā. Rudenī kartupeļu vagas tiks uzartas ar kartupeļu racēju, bet kartupeļu salasīšana būs pašu iemītnieku darbs.

 

Pārcelšanās uz jauno vietu tiks atbalstīta ar transportu.

Skaidrības labad vēlreiz atgādināsim: visas augstāk uzskaitītās iespējas un labumus iemītnieki saņems par brīvu. No jaunatnācēju viedokļa šajā vietā pilnībā valdīs tas pats Leiputrijas princips - galdiņ, klājies!

 

Sākotnējā sazināšanās pa mobilo tālruni 29295345.

Visu labu vēlot,

īpašnieki M.B. un P.B.

Lietotāju raksti