Mums raksta: Pateicība Valkas slimnīcai  2

Vēlamies izteikt vārdos neaprakstāmu vissirsnīgāko pateicību Valkas slimnīcas dr. Kļaviņam, virsmāsai Dinārai Auniņai un visiem slimnīcas darbiniekiem par nesavtību, sirsnību, labestību, iejūtību un īpašu attieksmi pret katru slimnieku un konkrēti Maigu Kupli.

Vislielākais paldies dr.Kļaviņam par īpašu atsaucību, jo viņš uz darbu ieradās pat brīvdienās, lai satiktos ar mums, uzklausītu mūs un pārrunātu mammas veselības stāvokli.

Dakteris visos sīkumos mūs iepazīstināja ar mammas slimības norisi, izskaidrojot visas ārstēšanās un atveseļošanās iespējas, deva daudz vērtīgu padomu un izpratni par slimību.

Darbdienās mammai deva savu mobilo tālruni, lai mēs varētu kontaktēties. Dināra Auniņa arī bija ļoti atsaucīga un ar vislielāko apziņu un sirsnību gādāja par mammas aprūpi un pārvešanu uz Valmieras pansionātu. Slimnīcā valda patīkama, ļoti laba gaisotne.

Miers, sirsnība un rūpes par ikvienu. No katra darbinieka izstaro sirsnība un mīlestība. Patīkami ierasties un uzturēties šajā slimnīcā. Vienmēr bijām laipni gaidīti.   Maigas Kuples meita Alda Kuple un pārējie tuvinieki

Komentāri 2

Ināra

Es piekrītu autorei, Dināra ir brīnišķigs darbinieks.

pirms 10 gadiem, 2011.01.03 14:58

Lietotāju raksti