Mums raksta: Steidzami vajadzīga ātrā medicīniskā palīdzība 2

Saslimis Latvijas valsts svarīgākais orgāns - parlaments. Ja cilvēki dzer kafiju un vēl kaut ko stiprāku un vēl uzvelk dūmu no rīta līdz vakaram, tad, dabīgi, neko vairāk nesaprot, ko runā un dara. Briesmīgi, ka šī kaite pāriet uz pašvaldībām un pārējiem ierēdņiem.

Kā sekas parādās kleptomānija un šizofrēnija. Farmaceiti pret šīm kaitēm vēl nav izgudrojuši zāles, bet tas steidzami jādara.

Rezultāts var būt tāds, ka cilvēkiem vienam no otra jābaidās trakāk kā no zvēriem. Tagad jau daudzos gadījumos cilvēki viens otram neizrāda cieņu. Ja nevar pakļaušanos panākt fiziski, tad mēģina to panākt psiholoģiski.

Tā cilvēcība tiek satriekta drupās, kā kādreiz to pareģoja dzejnieks Jānis Sudrabkalns. Civilizācija ne tik viegli sasniegta, kā to tagad iznīcina. Vai tas vajadzīgs, ka nākotnē būs jādzīvo kā pirms miljoniem gadu, kad vēl nebija ne valodas, ne rakstības. Cilvēki lēkāja pa kokiem un sazinājās tikai ar dažādiem bļāvieniem un žestiem.

Ja ar kokiem apstādīs padomju laikā iekopto zemi, tad tikai pēc 50 gadiem var iznākt, ka nākamo paaudžu cilvēkiem būs atkal jālēkā pa kokiem un jāgrauž čiekuri; nebūs, kur izaudzēt labību un citu cilvēka pārtikai vajadzīgo.

Labi, ka īstā laikā un vietā operācija parlamentam jau veikta. Tikai tā var cerēt uz izmaiņām valsts dzīvē. Vēl jāpiestrādā pie pareizas - humānas Konstitūcijas izveides. Tikai tā ļaudis varēs vieglāk uzelpot. Nevar tā būt, ka viss valstī atkarīgs tikai no parlamenta - gan Valsts prezidents, gan visu likumu un lēmumu izlemšana.

Bez šāda iestādījuma var pilnīgi iztikt. Jāsamazina privātīpašnieciskums ar visām pārmērīgām tiesībām. Jāveido valsts īpašumi, jo tad atkritīs pārmērīgais pabalstu daudzums. Pabalstu naudas varēs izmantot šajos 20 gados veikto postījumu atjaunošanai.

Komentāri 2

lasitaja

Jums taisniba.Parak daudz uz stradajoso cilveku pleciem,liekezu,priekskam vini vajadzigi.Ieejot pasvaldidas kantori ,pec izzinas,jus sagaida ar tadam sejam ,ka nezini kas tu esi,no kuras puses sim damam pieiet,loti nepatikami.

pirms 9 gadiem, 2011.06.14 10:02

XXX

Slimiem vecākiem(tautai) radot bērnu(parlamentu) cerības, ka piedzims ģēnijs, ir ļoti niecīgas... :((

pirms 9 gadiem, 2011.06.14 20:16

Lietotāju raksti