Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mums raksta: Strīdos dzimst patiesība 3

Lasu mūsu "Ziemeļlatviju" no pirmās līdz pēdējai lappusei un gūstu gan labas, gan ne tik labas ziņas par dzīvi un notikumiem gan Valkas, gan Smiltenes novadā.

 

Mani pārsteidz Valkas novada domes deputāta Aivara Sjademes daudzkārtējie raksti. Vai tā var būt, ka viņš sevi cildina kā ļoti aktīvu un visu zinošu deputātu, lai pats ieņemtu novada domes priekšsēdētāja vietu? Vai arī darbojas Undas Ozoliņas (par kuru diez vai Aivars Sjademe balsoja pret) labā? Nepazīstu personīgi ne Sjademes kungu, ne Ozoliņas kundzi. Par viņu tiešajām spējām nevaru teikt ne labu, ne sliktu.

Tomēr pēc tik daudziem darba gadiem (man to ir 55), strādājot bijušajā Valkas rajonā dažādos pagastos, ar tīru sirdsapziņu varu teikt, ka Alberga kungu gan pazīstu kā īstenu Valkas rajona patriotu. Zinu, cik daudz viņš centies darīt ļaužu labā. Vai nu pēkšņi ir tā, ka Alberga kungs neprot ne vadīt, ne organizēt domes darbu? Nevaru tam ticēt!

No savas puses ieteiktu Sjademes kungam mazāk kritizēt citus, bet vairāk paraudzīties uz sevi. Mazāk jaukt mūsu galvas ar visādiem iebildumiem par novada domes darbu, bet censties atrisināt šos jautājumus savstarpējās sarunās.

Ne velti sena paruna māca - strīdos dzimst patiesība. Vai tad tā nav?

Komentāri 3

rudens

Beidziet tās slavas dziesmas! Labāk pasakiet, vai tas ir normāli, ka laikā, kad daudzi saņem pārtikas paciņas, Valkā ir cilvēki, kuri saņem algu gan rajona padomē, gan novada domē? Vai tiešām godīgais Valkas patriots to pieļauj?

pirms 8 gadiem, 2009.11.25 15:28

vienaldzīgais

Ja kādu gribēs "izēst ", tad ar lielu neatlaidību un pacietību to arī paveiks. Neatkarīgi no tā cik patiesi vai sadomāti būs motīvi.

pirms 8 gadiem, 2009.11.25 16:40

nu kā tad

Mirdzas kundze,dīvaini, ka tik ilgus gadus strādājot tepat vien,Valkā un pievārtē, jūs neko nezināt par Undu Ozoliņu , toties zināt kāds patriots ir Albergs? Drusku ož pēc neobjektivitātes.

pirms 8 gadiem, 2009.11.26 22:28

Lietotāju raksti