Mums raksta: Tik glupu vērtējumu nebiju gaidījusi

Cienījamā "Ziemeļlatvija", esmu jūsu laikraksta fane, tādēļ sekoju katrai publikācijai. Jūs man piedodiet, ka varbūt tik pareizi neizteikšos, jo mana gadu nasta tuvojas astotajam gadu desmitam.

Esmu liela dziesmu mīļotāja, tādēļ apmeklēju gandrīz visus kultūras pasākumus. Tā arī 5. martā biju Kārķu tautas namā, kur uzstājās Valkas pagasta sievu ansamblis, Zvārtavas sievu ansamblis, Ēveles meiteņu ansamblis, Kārķu sieviešu ansamblis, Kārķu senioru ansamblis un brīnišķīgais vīru trio.

Izlasot 8. martā publicēto rakstu "Zvārtavas sieviešu balsis visskanīgākās", mani sašāva teiktais, kā Lānes kundze un Ozoliņas kundze vērtē dziedātājas, neņemot vērā gadus - kā dzied 30 gadīgas un kā dzied sievas, kam gadu nasta tuvu 70 un 80.

Šīs skanīgās, izjusti izpildītās dziesmas "Manas mājas", "Baltais taurenis" dzirdot, asaras sariešas acīs un sirds nodreb. Un šo ansambli gandrīz nepiemin. Vai tiešām šīs abas kundzes to neatskārš, liek domāt, kā tiek vērtēts senioru devums kultūras nodaļā. Vismaz ja nu nedotu vērtējumu, tad pateiku vārdiņu paldies.

Beidzot mana nojauta, ka viņas pa ceļam nolēma, ka Zvārtavai jāliek visaugstākie punkti. Lai nu kā arī būtu, tik glupu vērtējumu nebiju gaidījusi. Labāk nebūtu šo avīzi saņēmusi.

Lietotāju raksti