Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nodokļu apmātie

Drīz redzēsim, kā zem nodokļu nastas iznīkst nācijaCik vien varu atcerēties šīs valdības paveikto, prātā nāk vien algu un pensiju apcirpšana, runas par līdzšinējo nodokļu palielināšanu un jaunu nodevu izgudrošanu. Drīz redzēsim, kā zem...

Jā, ar to pēdējo gan, izskatās, Saeimas partiju frakciju līderiem īpaši neveicas. Proti, grūti palielināt nodokļus tur, kur pašiem vajadzēs visvairāk maksāt. Rekordiste tautai nepopulāru lēmumu pieņemšanā Tautas partija pēkšņi atcerējusies, ka vēlētāji jāaizstāv un kategoriski iestājas par nekustamā īpašuma nodokļa neieviešanu.

 

 

Pašlaik cilvēkiem tas nav izdevīgi – tādu argumentu min partijas pārstāvji. Visticamākais iemesls oponēšanai pret nodokļa ieviešanu gan ir tas, ka pašas partijas redzamākajiem vīriem pieder lieli nekustamie īpašumi un kādēļ gan pašiem nolemt, ka par tiem jāmaksā nodokļi. Tomēr tas nenozīmē, ka jaunus nodokļus nevajag. Kā informē aģentūra “Delfi”, Saeimas kuluāros jau spriežot par sadzīves tehnikas nodokli.

 

 

To varētu pievienot sadzīves preču cenām. Te nu gan valdošajiem nebūtu ko zaudēt, jo ir pagājis krietns laiks, lai visu nepieciešamo sadzīves komfortam varētu iegādāties. Kā zināms, dažs labs tautpartijietis jau tūlīt pēc Atmodas pamanījās iegādāties apzeltītus tualetes podus. Turklāt pirms kāda laika televīzijā rādītā attiecīgās partijas bosu izvirzītā prezidenta virtuve ar visu iekārtojumu lika ilgi brīnīties žurnālistiem un arī lielai sabiedrības daļai.

 

 

Šķiet, Saeimas vadošajām frakcijām jātrenē tikai izdomas spējas, tad viss būs kārtībā un tās brīviem pleciem varēs vērot, kā zem nodokļu nastas salīkst un izdilst nācija.

Lietotāju raksti