Norisināsies mākslas akcija „Viena diena Valmierā”

Piektdien, 4.februārī, no plkst. 10 līdz plkst.13 Valmieras Valsts ģimnāzija organizē mākslas akciju „Viena diena Valmierā", kuras ietvaros gleznotāju un fotogrāfu uzdevums būs pāris stundu laikā radīt mākslas darbus, atklājot savu skatījumu par Valmieru.

Kā pastāstīja Valmieras Valsts ģimnāzijas direktors Jānis Zemļickis, mākslinieki strādās brīvā dabā, un ikvienam būs iespēja sekot līdzi viņu veikumam. Gleznotāji strādās skolas teritorijā, savukārt fotogrāfi dosies izbraukumā pa Valmieru, lai savā skatījumā iemūžinātu vienu dienu pilsētā.

Pasākumā piedalīsies mākslinieki Andris Vītols, Guna Millersone un Gunta Kausere no Talsiem, māksliniece Aija Zariņa no Rīgas, kā arī fotogrāfi Dainis Kārkluvalks, Uldis Balga, Āris Krauze, Artūrs Rundēlis un Tamāra Visocka.

Dienas laikā tapušās fotogrāfijas un gleznas no plkst.13 būs apskatāmas izstādē Valmieras Valsts ģimnāzijā. Pasākuma noslēgumā interesentiem būs arī iespēja noskatīties videofilmu „Talsu tiesa" un videomateriālu par Talsu mākslinieku aktivitātēm. Mākslas akcijā piedalīsies arī Valmieras Valsts ģimnāzijas skolēni, kuri padziļināti apgūst mākslas priekšmetus.

Lietotāju raksti