Panākta vienošanās par sadarbību ar SEB Baltijas basketbola līgu

Specializētais sporta kanāls VIASAT SPORT BALTIC, iepazīstinot ar kanāla koncepciju un 2009. gada plāniem, informēja, ka ir panākta vienošanās par sadarbību ar SEB Baltijas basketbola līgu un Triobet Baltijas Futbola līgu par tiesībām pārraidīt abu līgu spēles.

 

Tas saskan ar kanāla izvirzīto mērķi skatītājiem Latvijā palielināt nacionālo un starptautisko sporta translāciju skaitu. Papildus šīm līgām kanāls piedāvā arī aktuālās Eirolīgas basketbolā spēles, UEFA Čempiona līgas, Čempionu hokeja līgas, Pasaules čempionāta hokejā spēles u.c. sporta notikumus. Liels uzsvars kanāla programmā tiks likts uz sporta notikumu tiešraidēm, kas veidos vidēji 30% no visa kanāla satura.

 

Informē Toms Circenis, VIASAT SPORT BALTIC programmu direktors: „Esmu gandarīts par noslēgto ilgtermiņa sadarbību ar SEB Baltijas basketbola līgu un Triobet Baltijas Futbola līgu par spēļu turnīru translāciju VIASAT SPORT BALTIC kanālā. Šīs līgas vērtēju kā vienas no prestižākajām sacensībām Baltijā, kam izdodas augstā līmenī noturēt sportisko kvalitāti un līdzjutēju interesi."

 

Pirmā SEB Baltijas basketbola līgas spēle VIASAT SPORT BALTIC kanālā būs redzama 23.janvārī, kad tiešraidē no Arēna Rīga tiks pārraidīta „ASK Rīga" komandas spēle pret „Kalev", kas sāksies pulksten 18:50.

 

Tuvākajā nedēļā vairākas nozīmīgas sporta tiešraidesTuvākajā nedēļā VIASAT SPORT BALTIC saviem skatītājiem sola vairākus spilgtus sporta notikumus un tiešraides. 21. janvārī, pulksten 18:30, skatītāji varēs sekot līdzi Čempionu hokeja līgas finālam, kurā par čempiona titulu sacentīsies Magņitogorskas Metallurg ar Cīrihes Lions.

 

Nedēļas nogalē būs vairākas tiešraides Pasaules kausa izcīņā kamaniņu sportā - sestdien no pulksten 12:30, savukārt svētdien, 25. janvārī, pulksten 14:25 un 15:55.

 

Savukārt visiem futbola faniem sestdien, 24. janvārī būs iespēja sekot līdzi FA kausa izīņai. Spēles ceturdaļfināla tiešraide sāksies pulksten 19:10, kad futbola laukumā tiksies Manchester Utd un Tottenham Hotspur. Savukārt svētdien, pulksten 18:55 FA kausa izcīņas ceturdaļfinālā spēlēs Liverpool komanda pret Everton.

 

 

Lietotāju raksti