Pircēji tirdzniecības vietās augstu novērtē pozitīvismu un laipnību

Vairākās tirdzniecības vietās Latvijā aptaujātie pircēji visaugstāk novērtējuši pozitīvu un laipnu pārdevēju attieksmi, kā arī ātru apkalpošanu un plašu preču sortimentu.

Lielākā daļa „Narvesen", kas atrodas Valmierā, tirdzniecības centrā „Valleta" Rīgas ielā 4, apmeklētāju atzinīgus vārdus veltījuši tā pārdevējām, kas pircējus allaž sagaidot smaidīgas un laipnas. „Te ir laipna apkalpošana un smaidīgas pārdevējas, tādēļ prieks iepirkties!", „Meitenes strādā ļoti raiti, pat ja ir rinda, pie pirkuma tieku ļoti ātri", „Iepriecina sortiments un pārdevēju labās zināšanas par produktiem un akcijām" - tie ir tikai daži no novērtējumiem, kuri veltīti šīs tirdzniecības vietas darbiniekiem.

Tikpat pozitīvi novērtēts arī „Narvesen" Jēkabpilī, Vienības ielā 7, vienīgi pircēji ieteikuši tirdzniecības vietu paplašināt, lai pie intensīvas cilvēku plūsmas būtu ērtāk iespējams piekļūt produktiem.

Savukārt kafejnīcā „Mārīte" Krāslavā apmeklētājiem visvairāk pie sirds gājis patīkamais interjers un garšīgie ēdieni. Nepamanīta garām nav paslīdējusi arī laipnā apkalpošana un plašais sortiments.

Minētās trīs tirdzniecības un ēdināšanas vietas pieteiktas dalībai Latvijas Tirgotāju asociācijas konkursam „Latvijas Labākais tirgotājs 2010", kura mērķis ir popularizēt un novērtēt Latvijas tirdzniecības un ēdināšanas uzņēmumus. Līdz šim šajā tradicionālajā konkursā ar Goda zīmi novērtēti jau 50 uzņēmumi.

Lietotāju raksti