Pirmajā sanāksmē pulcējas Valmieras un tās apkārtnes tūrisma veicināšanas konsultatīvā padome

Piektdien, 21.janvārī, pirmajā sanāksmē pulcējās Valmieras un tās apkārtnes tūrisma veicināšanas konsultatīvā padome.

Piektdien, 21.janvārī, pirmajā sanāksmē pulcējās Valmieras un tās apkārtnes tūrisma veicināšanas konsultatīvā padome.Klātesošos uzrunāja Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Inesis Boķis, vēlot, „lai kopīga doma kalpo attīstībai". Viņš arī informēja par citu konsultatīvo padomju darbību Valmieras pilsētas pašvaldībā, un aicināja strādāt konstruktīvi, kā arī pauda cerību saņemt no padomes dalībniekiem ierosinājumus un priekšlikumus tūrisma jomas attīstībai.

Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Inese Kazuša iepazīstināja klātesošos ar Valmieras un tās apkārtnes tūrisma veicināšanas konsultatīvās padomes izveides gaitu un sastāvu.

Gandrīz 30 padomes dalībnieki, eksperti un uzņēmēji, uzklausīja informāciju par lielākajiem pasākumiem Valmieras pilsētā 2011.gadā, kā arī pārrunāja Valmieras un apkārtējo novadu dalību tūrisma izstādē „Balttour 2011". Rūjienas Tūrisma informācijas centra vadītāja Guna Ķibere informēja klātesošos, ka Rūjiena starptautiskajā gadatirgū piedalīsies kopā ar Mazsalacas novadu. Stendā apmeklētājiem būs iespēja degustēt Rūjienas saldējumu, „Liepkalni" ražoto produkciju u.c., kā arī speciāli izstādei top novada tūrisma avīze, kā arī A3 formāta karte ar objektiem un to aprakstiem. No Rūjienas izstādē kultūras programmu nodrošinās deju kolektīvs „Luste".

Savukārt Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītājas vietniece Ilze Liepa informēja, ka Valmieras pilsēta izstādē piedalīsies vienā stendā kopā ar Beverīnu, Burtniekiem, Kocēniem stendā, ko kuplinās „Valmiermuižas alus" dalība. Izstādes vajadzībām top brošūras „Atpūties Valmieras pusē", „Ceļo Valmieras pusē", kā arī informācija tiek vākta no uzņēmējiem. Top visu dalībnieku pasākumu plāns 2011.gadam.

Izstādes laikā dalībniekiem būs iespēja izspēlēt „Ceļojumu uz Valmieru". No kultūras kolektīviem piedalīsies Burtnieku novada kolektīvi „Rota" un „Sadancis".

Tāpat, ņemot vērā, ka ir uzsākts Valmieras pilsētas sociāli ekonomiskās attīstības programmas aktualizēšanas process, padomes dalībniekiem tika iepazīstināti ar dokumenta izstrādes gaitu, pārskatīšanu, kā arī mērķiem un aktivitātēm tūrisma jomā.

Valmieras drāmas teātra pārstāve Agita Mačuka klātesošos informēja par teātra nozīmīgākajiem pasākumiem šajā gadā un piedāvājumiem, kas tiek veidoti sadarbībā ar citiem uzņēmējiem Valmieras pusē. Savukārt Vidzemes Augstskolas pārstāvis Ilgvars Ābols informēja par šā gada septembrī Valmierā notiekošo starptautisko ATLAS konferenci, kas tikai otrreiz tiks rīkota Austrumeiropā.

Lietotāju raksti