Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirms pašvaldību vēlēšanām Valmierā notiks publiska diskusija

13. maijā, Valmierā notiks publiska diskusija „Kam uzticēsim Valmieru?", kurā uz iedzīvotāju un ekspertu sagatavotiem jautājumiem atbildēt aicināsim visu pašvaldību vēlēšanās Valmierā sarakstu iesniegušo politisko partiju pārstāvjus.

Diskusiju vadīs Latvijas Radio žurnālists Aidis Tomsons un tās mērķis būs savstarpēji tuvināt vēlētājus un deputātus, rīkojot priekšvēlēšanu diskusijas telpu, kurā deputātu kandidātiem būs iespēja informēt sabiedrību par savas partijas un personīgo nostāju iedzīvotājiem svarīgu jautājumu risināšanā.

Līdz šim pirms vēlēšanām tikšanās pārsvarā organizējušas tikai partijas, kuras galvenokārt apmeklējuši pašu partiju atbalstītāji, kā rezultātā pirms vēlēšanām sabiedrībai ir pieejama tikai partiju sagatavota vienvirziena, ne reti populistiska informācija.

Aicinām Valmieras iedzīvotājus jau šobrīd iesaistīties savas pilsētas politiskās dzīves veidošanā un līdz 20.aprīlim izvirzīt sev svarīgus jautājumus, kurus uzdot iespējamiem nākamajiem Valmieras domes deputātiem. Jautājumus lūdzam sūtīt pa e-pastu: [email protected] vai pa pastu: Laikraksts „Liesma" A.Upīša ielā 7, Valmierā.

Lai palielinātu partiju atbildību par savu pārstāvju diskusijā izteikto viedokli, iesūtītos jautājumus apkoposim un pirms diskusijas nosūtīsim partijām, kopēja katras partijas viedokļa saskaņošanai. Diskusijā pārrunātais tiks apkopots un tematiski publicēts laikrakstā „Liesma".

Aicinām ikvienu Valmieras iedzīvotāju personīgi piedalīties diskusijā un argumentēt savu viedokli, kā arī jau šobrīd uzdot Valmierā kandidējošām partijām sev nozīmīgus jautājumus!

Diskusija notiks 13.maijā plkst. 17.00, Vidzemes augstskolas konferenču zālē, Cēsu ielā 4, Valmierā un to rīko Vēlēšanu reformas biedrība sadarbībā ar Valmieras rajona laikrakstu „Liesma" un Vidzemes augstskolu.

Lietotāju raksti