Pozitīvo ideju ievieš savā dzīvē 3

Raidījuma ideju savā dzīvē ievieš draugi, cits pie cita viesodamies un pasniedzot īpaši gatavotu ēdienu. Raidījuma ideju savā dzīvē ievieš draugi, cits pie cita viesodamies un pasniedzot īpaši gatavotu ēdienu.

Pēdējā laikā pozitīvas emocijas man un, nebaidos teikt, arī draugiem un kolēģiem, ir sagādājis TV raidījums “Gandrīz ideālas vakariņas”.

 

Skatoties šo raidījumu par ēdiena gatavošanu un viesu izklaidēšanu, pārliecinājos, ka ne vienmēr sākotnējais iespaids par sabiedrībā populāriem un pazīstamiem cilvēkiem ir bijis tas pareizākais.

 

Atklājās, ka par zvaigzni uzskatītais ir nevis ar sevi pārņemta personība, bet gan patiesi ģimenisks un viesmīlīgs cilvēks, kuram patīk gatavot un pārsteigt mājiniekus un ciemiņus ar kādu jaunu gastronomisku eksperimentu.

 

Vērojot, kā viņi rosās pie pavarda, servē galdu, domā par viesu izklaidi, atklājas šo cilvēku patiesā būtība. Par TV dīvu Baibu Sipenieci es nešaubījos ne mirkli, ka viņa ne tikai pratīs pārsteigt ar ēdienu daudzveidību, bet arī ar savu izcilo humora izjūtu un jautro braucienu ar velosipēdiem uz jūru radīs mājīgu gaisotni.

 

Īsts dārgakmens bija arī kultūras darbiniece Baiba Šteina. Mani pārsteidza slavenais maizes cepējs Normunds Skauģis, kurš nebaidījās savus viesus iepazīstināt ar vienu no traģiskākajām Latvijas vēstures lapaspusēm. Uzskaitījumu varētu turpināt vēl un vēl, bet pieļauju, ka katram bija savi favorīti.

 

To, ka raidījums ir iedzīvojies arī tautā, pavisam nejauši uzzināju no saviem paziņām. Viņi, izmantojot vēl pēdējās skaistās vasaras saulainās dienas, brauc viens pie otra ciemos uz gandrīz ideālām vakariņām.

 

Ideja ir fantastiska, jo pavisam drīz iestāsies rudens ar tumšiem vakariem, kad vairāk vajadzēs pavadīt laiku telpās, tāpēc ir īstais laiks draugiem sanākt kopā, lai iepriecinātu un pārsteigtu viens otru.

Komentāri 3

nazis

Diemžēl vai par laimi šī ideja ir aizgūta no Krievijas TV. Ceru ka TV3 ir saskaņojis ar kanālu Ren-TV idejas izmantošanu. Labs raidījums, ko es skatos jau gadus sešus.

pirms 9 gadiem, 2011.08.25 14:51

ja nav par ko rakstiit,tad nu jāveido raksts par vecu tematu,žēl:((

pirms 9 gadiem, 2011.09.14 17:57

Lietotāju raksti