Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Seši uzņēmumi cīnīsies par labākā sviesta titulu, seši – par labākā biezpiena deserta titulu

Latvijas Piensaimnieku centrālās savienības (LPCS) un Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 organizētajā sviesta konkursā dalību apstiprinājuši seši uzņēmumi. Tāpat seši uzņēmumi cīnīsies arī par labākā biezpiena deserta titulu. Konkursu uzvarētāji tiks apbalvoti 14. starptautiskās pārtikas izstādes "Riga Food 2009" atklāšanas ceremonijā 9. septembrī Ķīpsalā.

 

31. augustā beidzās pieteikšanās termiņš dalībai saldkrējuma un skābkrējuma sviesta, kā arī biezpiena desertu konkursos.

 

 

Dalību sviesta konkursā šogad pieteikuši 6 uzņēmumi ar 9 saldkrējuma un skābkrējuma sviestu paraugiem - a/s "Tukuma piens", a/s "Rīgas piena kombināts", SIA "Rīgas piensaimnieks", a/s "Talsu piensaimnieks", a/s "Krāslavas piens", a/s "Žemaitijos pienas".

 

 

Arī biezpiena desertu konkursā piedalīsies 6 piena pārstrādes uzņēmumi - a/s "Latgales piens", a/s "Tukuma piens", a/s "Smiltenes piens", SIA "Rīgas piensaimnieks", a/s "Rankas piens" un a/s "Žemaitijos pienas". Konkursam pieteikti 19 biezpiena desertu paraugi - deserti, krēmi, saldās masas, biezpiena tortes un biezpiena sieriņi.

 

 

Konkursa uzvarētāji saņems 14. starptautiskās pārtikas izstādes "Riga Food 2009" zelta, sudraba un bronzas medaļu, kā arī LPCS atzinības rakstus. Šī gada pārtikas produktu konkursu mērķis ir apkopot un izcelt labāko sviesta un biezpiena desertu ražošanas uzņēmumu un meistaru pieredzi, kā arī popularizēt piena produktu lietošanu iedzīvotāju uzturā.

 

 

Kā zināms, 14. starptautiskā pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma un servisa izstāde "Riga Food 2009" notiks 2009. gadā no 9. līdz 12. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Izstādi "Riga Food 2009" papildina plaša pasākumu, paraugdemonstrējumu un konkursu programma.

Lietotāju raksti