Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sita un vilka uz krūmiem 4

Pirmdiena. Mana vārda diena. Bija knapi desmit minūtes pāri astoņiem vakarā, kad devos no centra uz mājām. Domāju, mierīgi pasēdēšu ģimenes lokā. Bet vakars izvērtās īstā murgā.  “Līdzcilvēkiem bija vienalga”    Pirmdiena. Mana vārda...

 

Ejot uz rotaļu laukuma pusi, uz kāpnēm sēdēja trīs jaunieši. Pagāju garām. Pa apgaismoto celiņu starp rotaļu laukumu un skeitparku biju tikusi gandrīz līdz galam. Pamanīju, ka no lielā ceļa puses tuvojās kāds vīrietis. Kad paskatījos vēlreiz, sapratu nebūs labi. Acumirklī viņš pieskrēja klāt, sagrāba, sita pa seju un vilka uz krūmiem, nē, eglēm.

 

 

Tās atrodas turpat blakus celiņam. Pretī turējos cik spēka, vilka dziļāk, mēģināja apgāzt. Vairākas reizes izdevās iesist pretī. Kliedzu, cik skaļi vien varēju. Viņš kaut ko nomurmināja un kādu brīdi vēl tās šausmas turpinājās. Tajā brīdī domāju, kaut mani nenogrūstu zemē un neiesistu tik stipri, ka zustu samaņa.

 

 

Galvenais, es izmisīgi cerēju, ka iepriekš redzētie jaunieši skries palīgā. Bet tā nenotika. Vienā brīdī šķita - viss cauri. Mazliet izdevās izrauties no krūmiem uz taciņas un pēkšņi svešinieks mani atlaida un ātri aizskrēja uz to pašu pusi, no kuras nāca. Neko man atņemt neizdevās, pat soma, lietussargs un mobilais telefons palika manās rokās.

 

 

Sajūtas šausmīgas, tomēr esmu laimīga, ka viss beidzās ar sāpošu roku, netīrām drēbēm un asarām. Kā teica viens cilvēks: “Saņemies un slien snīpi gaisā, un būs ok! Tu taču uzvarēji!” Jā, tā ir, un tomēr secinājums viens, jāpaļaujas tikai uz saviem spēkiem, jo, izrādās, līdzcilvēkiem dažkārt viss vienalga. Arī es līdz šim Smiltenē jutos droši, bet... Sargājiet sevi!

Komentāri 4

turks

Saulīte, tas vīrs būs bijis kaifā, jo uz tām trijām eglītēm tak nebija jēgas vilkt, jo tās ir pārāk retas. Vai tad nezini ka tādā gadījumā jābaksta ar pirkstu acī......nevajag pat baloniņu.

pirms 9 gadiem, 2009.09.17 08:29

NuJauSmilteniete

Paldies Dievam, ka tā tiki sveikā un pilnīgi piekrītu - sargājiet sevi! Žēl, ka neatpazini to mērgli...

pirms 9 gadiem, 2009.09.17 16:06

Leo

Drūmi. Varbūt sanarkojies bija,kas zin kas tādam galvā darās.

pirms 9 gadiem, 2009.09.17 18:32

Jūtu līdz

Šo rakstu vajag aizsūtīt Lindai Mūrniecei u.c. bijušajiem Iekšlietu ministriem, kuri mērķtiecīgi jau pirms vairākiem gadiem iznīcināja Smiltenes policiju, bet Mūrniece nupat piebeidza galīgi. Ūn vēl - zinu no pieredzes - nav iedarbīgākas aizsardzības metodes par elektrošoku. Dārgs gan, bet dzīvība un veselība ir vēl dārgākas.
P.S. Starp citu, vajag pastaigāt gar baznīcas sētu. Tur nupat uzradušies jauni purni.

pirms 9 gadiem, 2009.09.18 07:57

Lietotāju raksti