Spoži un baudāmi 3

Ja reiz paši nevaram ko tādu sarīkot, tad kāpēc neatļaut citiem? Ja reiz paši nevaram ko tādu sarīkot, tad kāpēc neatļaut citiem?

Ar spožām personībām, izsmalcinātiem tērpiem un dāsnām balvām svētdien Jūrmalā noslēdzās jauno izpildītāju konkurss “Jaunais Vilnis 2011”. Par un ap to kaislības Latvijā nerimās divas nedēļas.

 

Šajā laikā radās sajūta, ka par minēto pasākumu ir divi viedokļi. Vienaldzīgo tikpat kā nav, jo vieni kritizē un notiekošo dēvē par Krievijas bagātnieku balagānu, bet otri, tostarp jaunie izpildītāji un ar mūziku saistītie cilvēki, atzinīgi vērtē to, ka tik vērienīgs notikums jau desmito gadu notiek tieši Latvijā.

 

Arī mans viedoklis pieder to cilvēku grupai, kuri atbalsta šī grandiozā notikuma esamību Jūrmalā. Jaunbagātnieki “Vilnī” iztērē vairākus miljonus latu, tāpēc drīzāk Jūrmalai būtu jāuztraucas, ka pilsēta neattīstās, jo citādi neviens tur nevēlēsies braukt.

 

“Grandiozā notikuma” saku tāpēc, ka šī tiešām ir laba iespēja jaunajiem strādāt kopā ar profesionāļiem, nodibināt kontaktus, izpelnīties labas balvas un, galu galā, parādīt sevi starptautiskai un arī elitārai sabiedrībai, bet mums pasākuma apmeklētājiem vai televīzijas skatītājiem baudīt labu mūziku, dzirdēt populārākos Krievijas māksliniekus, sajust Jūrmalā notiekošo atmosfēru un kaut uz mirkli atslēgties no ikdienas.

 

Tiem, kuriem ir iespēja, novēlu nākamreiz “Jauno Vilni” redzēt, dzirdēt un sajust klātienē. Lai gan koncerti ir baudāmi, arī skatoties TV, esot klātienē sajūtas ir krietni spilgtākas. Muļķības, ka biļešu cena atbilst tikai turīgu ļaužu maciņam.

 

Pirms pāris gadiem ar draudzenēm iegādājāmies biļetes uz vienu no konkursa dienām, samaksājot katra vien padsmit latus. Toties redzējām daudz, un tas bija fantastiski. Kaut vairāk pie mums, Latvijā, būtu iespēju baudīt tik kvalitatīvi organizētus pasākumus!
Komentāri 3

nazis

Šis pasākums arvien vairāk sāk ost pēc naftalīna. Skatījos vairākus gadus pēc kārtas, neko jaunu neieraudzīju arī šogad, tās pašas pazīstamās "vecās" sejas. Konkursa dalībnieki tur ir tikai statistu lomā, nedomāju, ka šis konkurss viņu izaugsmē kaut ko dos.
Un biļešu cenas!!!!! Var būt pirms konkursa vajadzēja paskatīties internetā, pirms runāt par tām. Pirms pāris gadiem tās bija tādas, šobrīd lētākās biļetes bija 5 reizes dārgākas.

pirms 9 gadiem, 2011.08.03 11:24

XXX

Tas, protams, ir jauno, bagāto krievu balagāns ar visām no tā izrietošām sekām. Mēs jau sen bijām aizmirsuši, ka no pasākuma var brutāli izmest žurnālistus, bet JV rīkotāji parādīja, kāda brīvība ir zemē no kuras viņi nāk. Varbūt, ka naudas dēļ to var paciest... :((
Šorīt pans Kleksis teica, ka ja pie varas nāks SC, tad Latvija būs viens liels Jaunais Vilnis onlainā.... Vai es to gribētu? Laikam nē...

pirms 9 gadiem, 2011.08.03 21:01

G

Kāpēc jādomā, ka pie varas nāks SC? Atbilde: latvieši kā parasti neies uz vēlēšanām.

pirms 9 gadiem, 2011.08.03 21:40

Lietotāju raksti