Suns zina, ko ēdis

Izskatās ka arī Fliks spēs uzmest mūsu “naivos” valdības vīrus. Izskatās ka arī Fliks spēs uzmest mūsu “naivos” valdības vīrus.

Pēdējā laikā viena no karstākajām mediju ziņām saistās ar nacionālo lidkompāniju “airBaltic”, kuras akciju kontrolpakete pieder Latvijas valstij, taču visus lēmumus faktiski pieņem mazākuma akcionārs Bertolds Fliks, kuram joprojām izdodas sekmīgi šantažēt Latvijas valsti un pieņemt sev izdevīgus lēmumus.

 

Iepriekšējos gados valsts šajā kompānijā ir ieguldījusi n-tos miljonus latu, saņemot pretī vien solījumus par gaidāmo biznesa veiksmes stāstu, kuru allaž pauduši satiksmes ministri, tostarp arī pašreizējais. Visi būtiskie lēmumi ir slepenoti, tādēļ mums par tiem ir tikai nojausma.

 

Epopeja ar “airBaltic” man vistiešākā veidā sasaucas ar bijušo “Parex” bankas līdzīpašnieku Valēriju Karginu, kurš izmanījās par latu pārdot bankrotējušu banku, lai joprojām turpinātu saņemt gandrīz divarpus miljonus katru gadu.

 

Tādā valstī dzīvojam. Ja Fliks turpina slēpties ārzemēs, baidīdamies no KNAB ierēdņu jautājumiem, jo suns zina, ko ēdis, tad Kargins (juniors) gan ar savu rokaspuišu starpniecību, izmantojot iebiedēšanas un šantāžas metodes, turpina uzpirkt zemi Krāslavas rajonā briežu dārza ierīkošanai.

 

Visas pēdējo gadu Latvijas likstas sākās ar “Parex” glābšanu, kam vajadzēja apmēram pusotru miljardu jeb ceturtdaļu valsts gada budžeta. Protams, daļa partiju melnās, privātās un pašvaldības naudas tika izglābta, bet par kādu cenu. No malas vērojot, izskatās ka arī Fliks spēs uzmest mūsu “naivos” valdības vīrus, kuri allaž pamanās noslēgt valsti pazemojošus līgumus un pēc tam tos stingri ievērot.

Lietotāju raksti