Svaros - māmiņas un mopēdisti 1

Patīkami, ka pašvaldība izlabojusi sākotnēji kļūmīgo soli. Patīkami, ka pašvaldība izlabojusi sākotnēji kļūmīgo soli.

Patīkami, ka pašvaldība izlabos sākotnēji kļūmīgo soli un nāks pretī jaunajām māmiņām, kuras ar saviem, vēl ratiņos stumjamiem mazuļiem dodas atpūsties uz Tepera ezera saliņu Smiltenē.

 

Ātri un efektīvi nostrādāja ķēdīte “jaunās māmiņas - “Ziemeļlatvija” - Smiltenes novada dome (konkrēti Saimnieciskās darbības nodaļas vadītājs Gints Kukainis) - darbu izpildītāja firma “Koka rokdarbi””.

 

Uzklausot māmiņu vēlmes, pašvaldība sola, ka arī tikko rekonstruētā Tepera tilta otrā pusē pie saliņas būs nobrauktuve, lai māmiņām nebūtu jānopūlas, cilājot bērnu ratiņus pa stāvajiem pakāpieniem. Būvnieki sola darbu paveikt nākamajā nedēļā.

 

Sākotnēji nobrauktuve bija plānota tikai tilta sākumā, stadiona pusē, lai uz saliņas nevarētu uzbraukt ar mopēdu un mopēdisti salu neizbraukātu, skaidro pašvaldības speciālisti. Taču nudien būtu skumji, ja lēmuma pieņemšanā prioritāte būtu varbūtējo ļauno seku teorētiska apzināšana un tāpēc ikdienā reāli ciestu jaunās māmiņas, kurām jau tā netrūkst pūliņu, audzinot savus mazuļus.

 

Arī turpmāk ir būtiski, lai plānojot darbus, dienas kārtību nediktētu varbūtējie demolētāji, jo tā tas varētu turpināties arī citos gadījumos: piemēram, nevar ierīkot puķu dobes, jo tās izpostīs, vai arī - nevar likt parkā jaunus soliņus, jo tos salauzīs.

 

Vandāļu ķeršanai mums ir pašvaldības policija, bet uz Tepera saliņas iekoptā atpūtas vieta ir sabiedriska vieta un tai jābūt pieejamai visiem: arī jaunajām māmiņām ar bērnu ratiņiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kuri pārvietojas ratiņkrēslā. Ir prieks, ka pašvaldībā ir speciālisti, kuri uzklausa cilvēku vēlmes, jo tālab jau pašvaldība ir, - lai domātu par saviem iedzīvotājiem.

Komentāri 1

ar normālu komunikāciju var lietas sakārtot. neviens nav tik zinošs, lai paredzētu visas problēmas. tajā skaitā arī domes darbinieki. ir jāprasa to ko grib.

pirms 9 gadiem, 2011.07.27 22:25

Lietotāju raksti