Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sveces liesmiņa sniegā

  Tā īsti laimīgs cilvēks var justies tikai tad, ja arī visi pārējie cilvēki ir laimīgi. Tā ir atziņa, kuru dzirdēju vienā no televīzijas Ziemassvētku labdarības pasākumiem.  Tā īsti laimīgs cilvēks var justies tikai tad, ja arī visi... 

Viena diena tas ir tikai zibsnis lielajā laikā, bet vienai dienai var būt arī vesela mūža cena. Tās ir pārdomas, kas man gada baltākajos svētkos smelgs visvairāk.

 

Mēroju ikdienišķo mājupceļu. Sniegotajā ceļa nomalē trīsuļo sveces liesmiņas. Tas ir atgādinājums un reizē aizlūgums par mazu dvēselīti, kurai vairs nekad nebūs Ziemassvētku.

Katrs no mums jūtas bagāts, ja saņem mīlestību, tad laime vairs nav abstrakts jēdziens, bet tā ir pavisam, pavisam īsta. Tikai jāatceras, ka tā ir ļoti trausla.

 

Tie, kas ieklausījās akcijas “Eņģeļi pār Latviju” stāstos, noteikti piekritīs, ka laime reizē ir tuva un nesasniedzama. Vienam tā ir veselība, citam – tuvs cilvēks, vēl citam – dzīvība.

 

Ziemassvētki un gadu mija ir vēlējumu laiks. Sildiet savu mīļo sirdis ar labiem vārdiem! Sniedziet mīlestību, kura nemaksā bargu naudu un kuru nevar nopirkt nevienā veikalā, bet tieši tāpēc tā ir visdārgākā!

 

Mēs katrs esam tikai zibsnis, un neviens nevar pateikt, kad sniega klajumā ietrīsuļosies vientuļa sveces liesmiņa. Krīzes un nelaimes nāk un iet, bet cilvēku mīlestība sildīs vienmēr. Lai jums gaiši un sirdssilti Ziemassvētki!

Lietotāju raksti