Tūrisma izstādē Valmieras un tās apkārtnes stends pulcina daudz interesentu

No 11. līdz 13.februārim Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notika 18.starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus "Balttour 2011". Tajā vienotā stendā Valmieras un tās apkārtnes tūrisma piedāvājumu sadarbībā ar tūrisma jomas uzņēmējiem prezentēja Valmieras pilsēta, kā arī Kocēnu, Burtnieku un Beverīnas novadu pašvaldības.

Izstādē Valmieras puses stendā tika piedāvāti jaunākie informatīvie materiāli par Valmieras pilsētu, kā arī apkārtējiem novadiem- jaunā brošūra „Valmiera un apkārtne" latviešu un angļu valodā, kurā apkopoti interesantākie vēstures fakti un informācija par Valmieras un tās apkārtnes atpūtas vietām, populārākajiem apskates objektiem, kā arī informācija par uzņēmējdarbību, izglītību, kultūru un sportu, kā arī bukleti „Ceļo Valmieras pusē", „Atpūties Valmieras pusē" un „Pasākumi Valmieras pusē 2011". Tāpat interesenti tika nodrošināti ar informatīvajiem materiāliem par citiem tūrisma objektiem Valmierā un tās apkārtnē.

Valmieras stendā apmeklētājiem tika piedāvāta arī atraktīva viktorīna, kurā, atbildot uz jautājumiem par Valmieru un tās apkārtni, bija iespēja iegūt īpašumā tūrisma uzņēmēju sarūpētās dāvanas. Tāpat aizpildot anketu, kurā bija jānorāda vērtības, ar ko saistās Valmiera, kā arī jāmin iemesli, kuru dēļ ir vērts apmeklēt Valmieras pusi, interesenti varēja piedalīties izlozē un laimēt ceļojumu uz Valmieru, kā arī citas balvas, ko bija sarūpējuši Valmieras uzņēmēji.

Svētdien, 13. februārī no visām izstādes laikā aizpildītajām stenda apmeklētāju anketām tika noteikti divi izlozes uzvarētāji. Galveno balvu - "Ceļojumu uz Valmieru" laimēja Ingrīda Kļava no Rīgas, taču diemžēl anketā nebija norādīta pareiza kontaktinformācija, tāpēc galveno uzvarētāju nācās izlozēt atkārtoti, kā rezultātā "Ceļojumu uz Valmieru" laimēja Dzintars Gerics no Rīgas. Galvenās balvas - ceļojuma laikā 2 personām iespējams pavadīt divas interesantas dienas un vienu nakti Valmieras pilsētā. Programmā iekļauts gan Valmieras Drāmas teātra apmeklējums, gan SPA procedūras rehabilitācijas centrā, arī ekskursija alusdarītavā "Valmiermuižas alus", nakšņošana viesnīcā „Naktsmājas" u.c. aktivitātes. Tika izlozēta arī īpašā specbalva - skaistas un rimtas brīvdienas viesu namā "Alkas" (Trikātas pagasts, Beverīnas novads), ko laimēja Ārija Vanaga no Jūrmalas. Balvas ieguvējiem būs iespēja baudīt masāžu, īstu lauku pirti, kā arī nakšņot un izbaudīt īstu atpūtu laukos.

Par īpašu noskaņu „Balttour 2011" laikā Valmieras puses stendā rūpējās „Valmiermuižas alus". Savukārt tradicionālo kultūru Valmieras pusē pasākuma laikā popularizēja Valmieras pagasta jauniešu deju kolektīvs „Sadancis" un folkloras kopa „Rota" no Burtnieku novada.

Starptautiskā tūrisma izstāde "Balttour" ir Baltijā nozīmīgākā tikšanās vieta daudzu pasaules valstu tūrisma profesionāļiem, kur veidojas jauni kontakti, tiek plānoti jauni maršruti un stiprināta esošā sadarbība. Turklāt šā gada izstāde pulcēja plašu apmeklētāju skaitu. Arī Tūrisma attīstības valsts aģentūra norādījusi, ka starptautiskā tūrisma izstāde "Balttour 2011" iepriecinājusi ar kvalitatīvi jauniem risinājumiem un piedāvājumiem, kuru attīstībai vēl ir arī izaugsmes iespējas. Pilnībā attaisnojusies arī Latvijas Tūrisma aģentu asociācijas (ALTA) un izstāžu sabiedrības "BT1" sadarbība, un ir visas iespējas jau tagad sākt veidot vēl veiksmīgāku „Balttour 2012".

Valmieras pilsētas pašvaldība pateicas Burtnieku, Kocēnu un Beverīnas novadu speciālistiem un tūrisma jomas uzņēmējiem par atsaucību un sadarbību dalības „Balttour 2011" nodrošināšanā!

Lietotāju raksti