Un ko gan vairāk vajaga? 1

Cilvēkam vajag labu veselību un darbu, tad arī viss pārējais būs.   Cilvēkam vajag labu veselību un darbu, tad arī viss pārējais būs.  

Tā ierasts, ka parasti Vecgada vakarā saņemam laba novēlējumus. Parasti tie ir par to, lai būtu laba veselība un pārticība.

 

Un ko gan cilvēkam vairāk vajag, ja ne labu veselību, jo tad būs spēks un tātad arī iespēja nopelnīt iztiku. Pārticību varam iegūt tikai ar darbu, bet diemžēl ne visiem ir iespēja to dabūt.

 

Pēdējās sabiedrisko domu aptaujas gan liecina, ka Latvijas iedzīvotāji uz nākotni skatās daudz cerīgāk un kopējā izjūta zīmējas daudz optimistiskāka.

 

Savukārt Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, raksturojot Latvijas sabiedrības kopējo izjūtu, saka, ka, viņaprāt, nav tādas kopējas izjūtas. Katram cilvēkam tā ir sava. Cilvēkam, kam nupat izdevies atrast darbu, ir pavisam cita izjūta kā cilvēkam, kas vēl arvien nav atradis darbu.

 

Tas esot tāpat kā slimnīcā visiem pacientiem noteikt vidējo ķermeņa temperatūru. Šis mērījums neko neizsaka.

 

V. Dombrovskis domā un cer, ka, neskatoties ne uz ko, kopējā izjūta tomēr pamazām uzlabojas, jo daudziem tā ir atkarīga no spējas nopelnīt sev un savai ģimenei normālu iztiku. Nevar nepiekrist valstsvīram, jo, ja būs darbs, būs arī dienišķā maize.

 

Lai nopelnītu iztiku, cilvēkiem nevajadzēs pamest Latviju un doties pretim nezināmajam. Daudzi aizbrauc negribīgi apstākļu spiesti, īpaši no Latvijas laukiem.

 

Tas biedē, jo tur paliek vien pensionāri un ģimenes ar maziem bērniem, tāpēc valstī ir daudz darāmā. Un galvenais ir radīt jaunas darbavietas, lai cilvēkiem rastos gaisma tuneļa galā.

Komentāri 1

no laukiem

Šamējai rakstītājai nu gan ir nags uz visai ērmīgu virsrakstu sacerēšanu.Agrāk kad man kaut ko gribējās, man likās ka man VAJAG , bet tagadiņ augstās skolās mācīti sacerētāji raksta ka VAJAGA.Kā tad tur riktīgi ir?

pirms 10 gadiem, 2011.01.05 23:37

Lietotāju raksti