Uz pasauli palūkoties gaišākām acīm

Noteikti neesmu no tiem cilvēkiem, kas Jauno gadu un 1. janvāri kā datumu saista ar kādu īpašu notikumu. Noteikti neesmu no tiem cilvēkiem, kas Jauno gadu un 1. janvāri kā datumu saista ar kādu īpašu notikumu.

Neticu brīnuma atnākšanai tieši 12- tos naktī J un manī noteikti nemājo cerība par Jaunas dzīves sākumu mirklī, kad pulkstenis nositīs tieši DIVPADSMITO reizi.

Toties es lieliski zinu, ka manās domās ik dienu dzīvo trīs maģiskie vārdi Mīlestība, Ticība, Cerība, ko arī vēlos sagaidīt ( paturēt) un visiem novēlēt Jaunajā gadā.

Lai arī klasiskā šo vārdu kārtība ir Ticība, Cerība, Mīlestība, apzināti vārdu MĪLESTĪBA vienmēr esmu likusi pirmajā vietā.

      Piekrītu pārliecībai, ka pasaules kārtībai pamatā  būtu jāliek vārdi „Mīliet savu tuvāko kā  sevi pašu”, akcentējot, ka tikai SEVI mīlot un iepazīstot, mēs iemācāmies mīlēt savu tuvāko..

 

      ..Ikdienas darbā tik bieži nācies pārliecināties, ka mēs neprotam mīlēt savus bērnus, neprotam noglāstīt galvu vecam cilvēkam, neprotam pateikt paldies.. tieši SEVIS nemīlēšana neļauj uz pasauli paskatīties gluži citām acīm un apjēgt kādu elementāru patiesību- Cilvēks, kas mīl un ciena sevi, NEKAD nedarīs pāri otram, nepacels roku sitienam, neatvērs muti ļaunam vārdam, neiekāros svešu mantu, nepārmetīs bērnam, nedarīs pāri dzīvniekam... Tā vienkāršā iemesla dēļ, ka nejutīs ne mazāko vajadzību to darīt!!! Tā vienkāršā iemesla dēļ, ka ir LAIMĪGS..

 

      Jaunajā  gadā novēlu iemācīties uz pasauli palūkoties gaišākām acīm, apjaust savas esības vienreizību, iemīlēt sevi, apzināties, cik patiesībā mēs katrs esam unikāls un nepazaudēt sevis mīlēšanas prieku! 

 

      P.s. un vienmēr atcerieties vēl kādu elementāru patiesību, ko iesaku paturēt prātā- brīžos, kad esam neapmierināti ar citiem, patiesībā visvairāk mēs esam neapmierināti paši ar sevi! 

Lietotāju raksti