Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzvarētu - “Nezinu!” 1

Latvijā jādibina partija “Nezinu!”Ja šodien notiktu vēlēšanas, tad visvairāk balsis savāktu partija “Nezinu!”. Par to liecina pēdējie statistikas dati, kuros atspoguļots sabiedrības viedoklis par gaidāmajām Eiropas Parlamenta deputātu un...

 

Gandrīz puse aptaujāto atzīst, ka vēl nezina, par ko atdos savu balsi vai arī pret vēlēšanu aktivitātēm izturas noraidoši. Iespējams, tas izskaidrojams ar neticību valsts politiskajiem spēkiem un tautas novešanu “līdz kliņķim”.

 

 

Personīgi mani nepārliecina partiju un vēlēšanu apvienību programmās iekļautie darbības vārdi, piemēram, veicināsim, uzlabosim, nodrošināsim, stimulēsim, atbalstīsim, sekmēsim un gādāsim. Ņemot vērā pieredzi, deputātu kandidātus vērtēju pēc padarītajiem darbiem un harismas, nevis skaļiem un neko neizsakošajiem saukļiem.

 

 

Man, tāpat kā vairākumam, ir svarīga stabilitāte un apziņa, ka jaunievēlētie deputāti strādās novada attīstībai, nevis lai apmierinātu savu pašapziņu un meklētu iespēju, kā iegūt labumu. Paldies Dievam, topošajā Valkas novada vēlēšanās startē pietiekami daudz sarakstu, tāpēc cilvēkiem nav iemesla nepildīt savu pilsoņa pienākumu.

 

 

Ticiet, pēc tam būs par vēlu kaut ko mainīt, un ierastā un apnicīgā kladzināšana par to, ka viss ir slikti, neko nepanāks. Sestdien ir dota iespēja ikvienam piedalīties svarīgā pasākuma, kas noteiks, kādi būs mūsu nākamie četri dzīves gadi. Ja kādam šķiet, ka viena balss neko nemainīs, tad tas ir aplams uzskats. Tikai vienotībā ir spēks!

Komentāri 1

vienprātība

I.Karpova: Tikai vienotībā ir spēks!
Pilsoniskā Savienība:Kopā mēs esam spēks.

pirms 9 gadiem, 2009.06.01 21:18

Lietotāju raksti