Valkas novada „Sporta laureāts 2010” apbalvošana 1

Piektdien, 28.janvārī plkst.18.00 Valkas novada Bērnu un jauniešu centrā „Mice" (Valkā, Semināra ielā 27) notiks Valkas novada „Sporta laureāts 2010" noslēguma pasākums ar laureātu apbalvošanu. Nominācijām izvirzītie sportisti un kolektīvi ir:

• Ilmārs Zaļais - uzvarētājs Tartu starptautiskajā maratonā skrituļslidošanā V-65+ grupā.

• Andris Dainis - uzvarētājs Latvijas Sporta Veterānu Savienības (LSVS) 47.sporta spēļu sacensībās 5 km slēpošanā, 3000 m skrējienā pavasara krosā un 2.vietas ieguvējs Baltijas sporta veterānu čempionātā vieglatlētikā 1500 m skrējienā V-60= grupā.

• Aija Lāce - uzvarētāja LSVS 47.sporta spēļu sacensībās 3 km slēpošanā un 2.vietas ieguvēja Baltijas čempionātā sporta veterāniem vieglatlētikā 800 m un 300 m skrējienā S-55+ grupā.

• Astrīda Kalniņa - uzvarētāja LSVS 47.sporta spēļu sacensībās lodes grūšanā vieglatlētikā telpās, kā arī lodes grūšanā, diska un šķēpa mešanā vasarā, vienlaicīgi arī uzvarētāja šajās disciplīnās Baltijas sporta veterānu čempionātā vieglatlētikā S-75+ grupā.

• Vladimirs Makutenens - uzvarētājs LVSVS 47.sporta spēļu sacensībās 10 km slēpošanā V-40+ grupā.

• Zita Sproģe - uzvarētāja LSVS 47.sporta spēļu sacensībās 5000 m skrējienā pavasara krosā, 3000 m skrējienā, kā arī Baltijas sporta veterānu čempionātā 3.vietas ieguvēja 800 m skrējienā S-40+ grupā.

• Mudīte Gerke - uzvarētāja LSVS 47.sporta spēļu un Baltijas sporta veterānu čempionāta sacensībās 100 m un tāllēkšanā S-50+ grupā, kā arī dalībniece 3.vietas ieguvējas komandā 4x100 m stafetes skrējienā.

• Baiba Salzirne - uzvarētāja LSVS 47.sporta spēļu un Baltijas sporta veterānu čempionāta sacensībās 100 m skrējienā S-35+ grupā, kā arī dalībniece 3.vietas ieguvējas komandā 4x100 m stafetes skrējienā.

• Tālis Auniņš - uzvarētājs LSVS 47.sporta spēļu sacensībās 200 m skrējienā vieglatlētikā telpās, 2.vietas ieguvējs 400 m un 3.vietas ieguvējs 100 m skrējienā Baltijas sporta veterānu čempionātā V-50+ grupā.

• Ēriks Jukāms - 2.vietas ieguvējs 10000 m soļošanā un 3.vietas - 5000 m soļošanā Baltijas sporta veterānu čempionātā V-55+ grupā.

• Juris Malnacis - 3.vietas ieguvējs 5000 m soļošanā Baltijas sporta veterānu čempionātā V-60+ grupā.

• Diāna Girgensone - 3.vietas ieguvēja 100 m skrējienā un dalībniece 3.vietas ieguvējas komandā 4 x 100 m stafetes skrējienā Baltijas sporta veterānu čempionātā S-40+ grupā.

• Iveta Karole - dalībniece 3.vietas ieguvējas komandā 4x100 m stafetes skrējienā.

• Agris Knope - 3.vietas ieguvējs 5000 m skrējienā Baltijas sporta veterānu čempionātā V-55+ grupā.

• Māris Šaicāns - uzvarētājs 333 m un 2.vietas ieguvējs 800 m šorttrekā Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādē.

• Kristiāns Kalniņš - 2.vietas 500 m un 3.vietas 333 m šorttrekā ieguvējs Latvija Jaunatnes ziemas olimpiādē.

• Sandis Skrodelis - 3.vietas ieguvējs 1000 m skrējienā Latvijas ziemas čempionātā junioriem un jaunatnei A grupā un uzvarētājs 2000 m skrējienā Latvijas 63.spartakiādē vieglatlētikas pavasara krosā.

• Klāvs Karlsons - 3.vietas ieguvējs augstlēkšanā Latvijas ziemas čempionātā junioriem un jaunatnei A grupā un 3.vietas ieguvējs augstlēkšanā Latvijas čempionātā A grupā.

• Liene Krieviņa - 2.vietas ieguvēja diska mešanā Latvijas ziemas čempionātā juniorēm.

• Agnese Briede - 2.vietas ieguvēja daudzcīņā Latvijas čempionātā A grupā.

• Karīna Rudus - 3.vietas ieguvēja 600 m skrējienā Latvijas ziemas čempionātā B grupā un uzvarētāja 1000 m skrējienā Latvijas Republikas 63.spartakiādē vieglatlētikas pavasara krosā.

• Artūrs Meirēns - uzvarētājs šķēpa mešanā Latvijas čempionātā B grupā.

• Kristiāns Savickis - 2.vietas ieguvējs diska mešanā Latvijas čempionātā C grupā.

• Arnis Ozoliņš - 3.vietas ieguvējs 800 m skrējienā Latvijas XX Universiādē un 3.vietas ieguvējs 4x400 m stafetes skrējienā Valsts prezidenta balvas izcīņas sacensībās Vidzemes komandā.

• Linards Ščegolevs - uzvarētājs 1000 m skrējienā Latvijas Republikas 63.spartakiādē pavasara krosā un 3.vietas ieguvējs Latvijas jaunatnes čempionātā futbolā U-12 grupā.

• Aleksandrs Britanovs - uzvarētājs 1000 m skrējienā Latvijas čempionātā C grupā.

• Sandra Aleksejeva - 7.vietas ieguvēja Eiropas čempionātā BMX Elites klasē sievietēm.

• Kristīne Ozola - 3.vietas ieguvēja Baltijas kausa izcīņas sacensībās futbolā.

Komandas

• Florbola klubs „Valka" - 3.vietas ieguvējs Latvijas 17.atklatājā čempionātā florbolā.

• Florbola klubs „Valka" - 3.vietas ieguvējs Latvijas 16.Bērnu un jaunatnes čempionātā florbolā U - 14 grupā.

• Valkas pamatskola - uzvarētāja komanda Latvijas Republikas skolu 63.spartakiādē vieglatlētikas pavasara krosā 2.grupā un uzvarētāja komanda Latvijas Republikas 64.spartakiādē un Latvijas Avīzes kausa izcīņas sacensībās rudens krosā stafetēs 2.grupā (pamatskolu grupā).

• Valkas ģimnāzija - 3.vietas ieguvēja komanda Latvijas Republikas 63.spartakiādē vieglatlētikas pavasara krosā 4.grupā un I - II vieta Latvijas Republikas 64.spartakiādē un Latvijas Avīzes kausa izcīņas sacensībās rudens krosa stafetēs 4.grupā.

Treneri

• Kārlis Pētersons (vieglatlētika) - audzēknis - Artūrs Meirēns

• Leons Peļņa (vieglatlētika) - audzēknis - Klāvs Karlsons

• Lija Krūkliņa (vieglatlētika) - audzēkņi - Sandis Skrodelis, Liene Krieviņa, Karīna Rudus

• Mudīte Gerke (vieglatlētika) - audzēkņi - Sandis Skrodelis, Liene Krieviņa, Karīna Rudus, Aleksandrs Britanovs, Kristiāns Savickis

• Valērijs Kriviņš (futbols) - audzēknis - Linards Ščegolevs

• Ilvars Rullis (florbols) - komanda FK „Valka" U - 14

• Ivars Jēkabsons (florbols) - komanda FK "Valka"

Maksis Stepītis - par mūža ieguldījumu Valkas novada sporta attīstībā.

Komentāri 1

Lietotāju raksti