Valmierā viesojās ekonomikas ministrs Artis Kampars

Piektdien, 28.janvārī, Valmierā viesojās ekonomikas ministrs Artis Kampars. Vizītes ietvaros ministrs tikās ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Inesi Boķi, pašvaldības izpilddirektoru Jāni Baiku, 10. Saeimas deputātu Guntaru Galvanovski, kā arī apmeklēja uzņēmumus „Valpro" un „Valmieras stikla šķiedra".

Tikšanās laikā ministrs atzinīgi novērtēja Valmieras uzņēmumus un minēja tos kā spilgtu piemēru uzņēmējdarbības attīstībā un eksporta veicināšanā, pozitīvi ietekmējot ekonomiku ne tikai reģionālajā, bet arī valsts līmenī. Ministrs Artis Kampars arī izteica atzinību pašvaldībai par izrādīto aktivitāti ēku siltināšanā.

Pilsētas mērs Inesis Boķis uzsvēra, ka šobrīd pašvaldība iespēju robežās dara visu, lai palīdzētu pilsētas uzņēmējiem augt un attīstīties. „Valmiera ir Vidzemes ekonomikas centrs, kas nodrošina darba vietas arī apkārtējo novadu iedzīvotājiem. Uz ražojošo uzņēmumu bāzes attīstās arī viss pārējais, līdz ar to jo īpaši svarīgi ir nodrošināt pašvaldības atbalstu."

Tikšanās laikā ministrs atzina, ka šobrīd lielākais investīciju potenciāls ir lopkopība. Ministrs norādīja, ka šobrīd nozarē strādā salīdzinoši mazs skaits cilvēku, tāpēc ministrija ir ieinteresēta strādāt kopā ar pašvaldībām, lai veicinātu nozares attīstību. Ministrs atzīmēja, ka uzņēmumiem vairāk jākoncentrējas uz iekšējo investīciju politiku, kā arī jāveicina lielāka sadarbība ar apkārtējiem novadiem.

Vizītes noslēgumā ministrs piedalījās arī Valmieras pilsētas domes un Uzņēmēju konsultatīvās padomes rīkotajā diskusijā.

Lietotāju raksti