Valmierieši saņems Draudzīgā aicinājuma fonda apbalvojumu

Piektdien, 28.janvārī, visā Latvijā ar dažādiem pasākumiem tiks atzīmēta jau par ilggadēju tradīciju kļuvusī Draudzīgā aicinājuma diena, kurā ikviens iedzīvotājs aicināts atcerēties savu skolu, dāvinot tai grāmatas vai citas materiālās vērtības. Īpašs pasākums norisināsies Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā, kur tiks pasniegtas Draudzīgā aicinājuma medaļas. Nominācijā „Sabiedriskais darbinieks" apbalvojumu saņems arī vairāki valmierieši, kuri snieguši ieguldījumu Valmieras Valsts ģimnāzijas attīstībā.

Par Draudzīgā aicinājuma idejas atbalstīšanu un Valmieras Valsts ģimnāzijas bibliotēkas fonda papildināšanu apbalvojumu saņems zvērināta advokāte Agita Bērza. Par ieguldījumu Valmieras Valsts ģimnāzijas mācību materiālās bāzes pilnveidošanā apbalvojums piešķirts SIA „Berga foto pakalpojumi" līdzīpašniekam Gundaram Bergam. SIA „Valmieras siltums" valdes priekšsēdētājs Pēteris Streļčs saņems pateicību par ieguldījumu ģimnāzijas mācību materiālās bāzes pilnveidošanā un radošo ideju atbalstīšanā, savukārt Valmieras Valsts ģimnāzijas absolvente Dzidra Skrube saņems medaļu un Goda diplomu par Draudzīgā aicinājuma idejas atbalstīšanu un ģimnāzijas mākslas krātuves papildināšanu.

Draudzīgā aicinājuma apbalvojumi ik gadu tiek piešķirti piecās nominācijās - vidusskolu absolventiem, kas mācību laikā ieguvuši atzinību starptautiskajās olimpiādēs, absolventu skolotājiem, sabiedriskajiem darbiniekiem, kas uzturējuši latviskumu, mecenātiem, kas atbalstījuši izglītības iestādes, kā arī mediju pārstāvjiem par „Draudzīgā aicinājuma" idejas popularizēšanu sabiedrībā.

Lietotāju raksti