Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valsts policijas priekšniekam izveidots jauns birojs

2009.gada 5.februārī Valsts policijas priekšnieks ar savu parakstu novīzēja jauna Valsts policijas priekšnieka biroja izveidošanu un tā reglamentu.

 

Kā redzams, Valsts policija „taupības" režīmā samazina darbinieku skaitu Latvijas pilsētās un rajonos, tajā pašā laikā paplašinot jau tā samilzušo Valsts policijas centrālo aparātu, izveidojot jaunu biroju (sk. pielikumu).

 

Neatkarīgā policistu arodbiedrība (NPA) saprot, ka valstī ir krīze un naudas trūkuma dēļ ir jāveic darbinieku skaita vai arī algas samazināšana. Tajā paša laikā NPA un tās biedri, kā arī visi Valsts policijā strādājoši darbinieki neizprot, kā var tik klaji nekaunīgi rīkoties, veidojot jaunu biroju, bez kura visus šos gadus Valsts policijas priekšnieks iztika, tērējot milzīgus resursus un naudas līdzekļus.

 

Arodbiedrība grib ticēt, ka Ministru prezidents Valdis Dombrovskis kopā ar iekšlietu ministri Lindu Mūrnieci veiks pasākumus un apturēs nejēdzības, kas pēdējā laikā notiek Valsts policijas struktūrās.

Lietotāju raksti