Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Var mīlēt pat vampīru

Atšķirīgs pāris nonāk izvēles priekšā.“Man nav svarīgi, kas tu esi.” “Tev nav svarīgi, ka esmu briesmonis? Ka neesmu cilvēks?” To viens otram saka divi jaunieši Bella un Edvards - tikko Latvijā klajā nākušā pasaules mēroga... 

Izrādās, šī amerikānietes Stefanijas Meieres grāmata uz brīdi pat izspiedusi no vislabāk pārdoto bērnu un jaunatnes grāmatu topa pirmās vietas Harija Potera sēriju. Pēc “Krēslas” sižeta uzņemta filma, kuru jau demonstrē kinoteātrī Rīgā.

 

 

Par “Krēslu” varu teikt, - kaut arī tas ir romāns par 17 gadus veciem mūsdienu jauniešiem, grāmata var uzrunāt arī pieaugušos. Tas ir stāsts par mīlestības spēku.

Bella iemīl klasesbiedru Edvardu, kurš izrādās vampīrs.

 

 

To uzzinot, meitene no savām jūtām tomēr neatsakās. Lai pasargātu iemīļoto meiteni no sevis paša, vampīrpuisis sākumā ir atturīgs un pat naidīgs pret Bellu. Kas zina, vai instinkts padzerties viņas asinis neizrādīsies spēcīgāks?

 

 

Ja distancējas no romāna pārdabiskās tēmas “vampīri mūsu vidū”, tad faktiski šis darbs stāsta par cilvēciskajām kaislībām. Ikvienam var gadīties iemīlēt no sevis atšķirīgu, citādu otru pusi. Tad pāris nonāk izvēles priekšā.

 

 

Vai riskēt un turpināt attiecības par spīti pretrunām un spēku rast abpusējā uzticībā un paļāvībā? Vai tomēr pat nemēģināt būt kopā un atteikties no mīlestības jau sākumā ar domu, - “ai, tāpat tur nekas nesanāks”?

 

 

Atbilde zināmā mērā rodama spējā pareizi novērtēt iemīlēto cilvēku, prasmē mīlēt un pieņemt otru tādu, kāds viņš ir. Tas, vai Bella un Edvards izdarīja pareizo izvēli, vismaz Latvijā vēl nav zināms. Turpinājums “Krēslai” vēl nav izdots.

Lietotāju raksti