Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēl līdz 15.maijam topošie datorzinību un IT studenti var pieteikties uzņēmuma DPA stipendijām 1000 latu apmērā

Vēl līdz 15.maijam topošie datorzinību un Informāciju Tehnoloģiju (IT) studenti var pieteikties uzņēmuma DPA 2009./2010.studiju gada stipendijām. Šīm stipendijām līdz 2009.gada 15.maijam var pieteikties Latvijas vispārizglītojošo vidusskolu 12.klašu skolēni, aizpildot formu mājas lapā www.dpa.lv/stipendija.

 

 

Stipendiju mērķis ir veicināt jauniešu interesi par IT un datorzinātnēm, motivēt un finansiāli atbalstīt spējīgākos vidusskolu absolventus izvēlēties studijas tieši datorzinību un IT programmās. Jauniešu pienākums ir sekmīgi un laikā nokārtot visas augstskolas prasības, kā arī semestru beigās iesniegt atskaiti par sekmēm un paveikto; citas saistības stipendiju saņēmējiem pret stipendijas devēju nav.

 

 

Pretendentu atlase notiks 3 kārtās: 1.kārta - elektronisko pieteikumu atlase, 2.kārtas ietvaros notiks iesniegto eseju un dokumentu atlase, bet 3.kārta paredzēta kā pretendenta saruna ar konkursa komisiju. Galvenie kritēriji, vērtējot pretendentu pieteikumus, būs līdzšinējās sekmes un sasniegumi, ārpusskolas intereses un motivācija, kādēļ viņš vai viņa vēlās studēt datorzinātnes.

 

 

2009./2010.studiju gadam tiks piešķirtas 10 stipendijas: 2 pretendentiem no katra Latvijas reģiona - Rīgas, Vidzemes, Zemgales, Kurzemes un Latgales. Stipendija 100 latu mēnesī tiks izmaksāta no septembra līdz jūnijam, ja stipendiāts būs iestājies kādā no nolikumā minētajām studiju programmām, budžeta vietā Latvijas Universitātē, Rīgas Tehniskajā universitātē, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Vidzemes Augstskolā, Rēzeknes augstskolā, Daugavpils universitātē, Liepājas universitātē vai Ventspils augstskolā.

 

 

DPA ir viens no vadošajiem IT nozares dalībniekiem, kas saviem klientiem sniedz risinājumus IT infrastruktūras, uzņēmuma pārvaldības un darbinieku kopdarbības jomās Latvijā, Lietuvā un Ukrainā. DPA ir Microsoft Zelta sertificēts (Gold Certified) partneris ar licencēšanas, informācijas apstrādes risinājumu, Microsoft biznesa risinājumu un īpaši sarežģītu infrastruktūras risinājumu kompetencēm. DPA 2008.gada provizoriskais apgrozījums sasniedza 11,27 miljonus latu (-1,5% salīdzinot ar 2007.gadu) un peļņa - 200 tūkstoši latu.

 

Latvijas Izglītības fonds ir nodibinājums ar mērķi sekmēt Latvijas sabiedrības izglītības līmeņa kāpumu, novatorismu un atbalstīt studējošo un jauno zinātnieku radošo spēju attīstību, izmaksājot stipendijas un konkursa prēmijas.

 

Resursi internetā: www.dpa.lv/stipendija

 

Lietotāju raksti