Vilciens ir iekustējies

Grupa dzīvniekmīļu Valkā veido Dzīvnieku SOS “Sāra”. Biedrība rūpēsies par nelaimē nokļuvušiem suņiem un kaķiem.   Grupa dzīvniekmīļu Valkā veido Dzīvnieku SOS “Sāra”. Biedrība rūpēsies par nelaimē nokļuvušiem suņiem un kaķiem.  

Jau kādu laiku Valkā ir slēgta dzīvnieku patversme. Par laimi, pagaidām nosacīti viss ir mierīgi – ja kāds suns ir noklīdis vai ilgāku laiku klaiņo pa pilsētu, par dzīvnieku rūpes uzņemas novada domes

 

Pilsētas teritorijas apsaimniekošanas nodaļas darbiniece Vija Iļda. Līdz šim patversmē mitinājušies vien pāris suņu, bet tā ir tikai aisberga redzamā daļa. Diemžēl problēma ar pamestiem un klaiņojošiem dzīvniekiem ir daudz dziļāka un nopietnāka.

 

Lai to sāktu risināt un šo lietu neatstātu pašplūsmā, saujiņa aktīvistu un pārliecinātu dzīvniekmīļu Valkā dibina labdarības biedrību - Dzīvnieku SOS “Sāra”.

 

Jau pašlaik aktīviste Gunta Kraučuna turpina savu iesākto darbu – rūpēties par dzīvniekiem. Viņai tas ir sirdsdarbs, jo Gunta nespēj paiet garām nevienam nelaimē nokļuvušam dzīvniekam.

 

Atbalstītāji ir izstrādājuši biedrības nolikumu, ziedotāji saziedojusi naudu to reģistrācijai. Ir izveidota arī biedrība valde un ievēlēts valdes priekšsēdētājs, kurš pagaidām būs arī reālais darbu darītājs.

 

Vēl tikai atliek tāds svarīgs darbs kā piemērotu telpu sameklēšana un iekārtošana. Te nu ļoti svarīgs un bezgala noderīgs būtu novada domes atbalsts.

 

Cerams, ka amatvīri novērtēs vietējās sabiedrības iniciatīvu un sniegs savu artavu šajā svētīgajā un sabiedrībai noderīgajā lietā. Iecerēts, ka telpas varētu atrasties cilvēkiem ērti pieejamā vietā. Noteikti tām vajadzētu atbilst noteikumiem, kas paredz, ka dzīvniekus var izvest laukā pastaigā un viņiem nebūs jānīkst metāla būros.

Lietotāju raksti