„Water Ser“: īpašnieku maiņa palielina uzņēmuma ietekmi Baltijas būvniecības tirgū

Š.g. jūnijā AS TREV-2 noslēdz darījumu par 69.98% SIA "Water Ser" daļu iegādi, stiprinot uzņēmuma pozīcijas Baltijas valstu tirgū. Uzņēmumu stratēģiskā partnerība ļauj paplašināt sniedzamo pakalpojumu klāstu, palielinot uzņēmuma konkurētspēju infrastruktūras objektu būvniecībā un vadībā.

TREV-2 koncernā kopumā ietilpst 17 uzņēmumi, kuru starpā ir arī vadošais Igaunijas ceļu būves uzņēmums Teede REV-2 un ceļu uzturēšanas kompānija Rapla Teed. Koncerna 2010.gada konsolidētie ieņēmumi veidoja 51.6 milj. eiro (36.5 milj. Ls). SIA "Water Ser" specializācija ir ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūve un rekonstrukcija, tajā skaitā dzeramā ūdens sagatavošanas staciju un notekūdeņu attīrīšanas iekārtu projektēšana un būvniecība, kā arī infrstruktūras būvprojektu vadība.

TREV-2 kļūstot par SIA "Water Ser" vairākuma dalībnieku saglabās uzņēmuma nosaukumu SIA "Water Ser" un Latvijā turpinās darbību ar šo atpazīstamību ieguvušo zīmolu. Arī uzņēmuma vadība paliks iepriekšējā sastāvā, kā arī ievērojamas pārmaiņas neskars SIA "Water Ser" darbinieku komandu.

"Patreizējā ekonomiskā situācija konkurenci infrastruktūras objektu būvniecībā ir saasinājusi vēl vairāk, ievērojami samazinot būvnieku skaitu, līdz ar to palikuši ir tikai līdzvērtīgi spēlētāji un konkurētspējas palielināšanai ir jāpiesaista papildus investori.

Plānojam, ka partnerībā ar TREV-2 varēsim turpināt ES fondu apguvi vēl efektīvāk, turpinot jau iesākto ūdenssaimniecības objektu būvniecību, kā arī aktīvi piedalīsimies tuvākajos iepirkumu konkursos," skaidro Jānis Zviedris, SIA "Water Ser" valdes priekšsēdētājs

Par SIA „Water Ser".

SIA „Water Ser" ir 2001.gadā Latvijā dibināts uzņēmums, kas nodarbojas ar ūdensvadu un kanalizācijas tīklu izbūvi, izmantojot beztranšeju metodes un nodrošina infrastruktūras būvprojektu vadību. Kopš 2006.gada uzņēmumā veiksmīgi darbojas projektu vadības nodaļa, kas nodarbojas ar valsts un pašvaldības projektu apguvi. 2007. gada oktobrī Valmierā izveidoja pastāvīgu struktūrvienību, kas nodrošina uzņēmuma attīstību reģionos. Lai veicinātu progresīvu darba metožu pielietošanu cauruļvadu izbūvē, 2008. gada septembrī SIA "Water Ser" sāka izmantot beztranšeju metodes infrastruktūru izbūvē un esošo cauruļvadu rekonstrukcijā

Lietotāju raksti