Ziņu vietā - klusināta mūzika 2

Slimošanas laikā labāk neskatīties ziņas, bet tā vietā paklausīties mierīgu mūziku.   Slimošanas laikā labāk neskatīties ziņas, bet tā vietā paklausīties mierīgu mūziku.  

Diemžēl arī mani nejauks vīruss dažas dienas lika dzīvot mājās un nerādīties uz ielas. Lai galīgi neatpaliktu no dzīves, vakaros ieslēdzu televizoru, lai noskatītos vismaz ziņas.

 

Ticiet vai nē, bet pēc dažām minūtēm televizoru izslēdzu, jo visur kā dienas galvenā tēma bija sižeti no ārstniecības iestādēm un skaudrā statistika par gripas upuriem. Atklāti sakot, drusku sabijos, un, lai vēl vairāk sevi nemocītu ar domām par slimošanu, ziņu noskatīšanās vietā izvēlējos klusinātu mūziku un sveču gaismu.

 

To, ka esmu darījusi pareizi, apstiprināja kāda Latvijā pazīstama dziedniece. Viņa apgalvo, ka mums mazāk vajadzētu domāt par slimībām un slimošanu, jo tas vēl vairāk novājinot cilvēka imūnsistēmu.

 

Tā vietā labāk doties savās ikdienas gaitās un nelaist sev klāt cilvēkus čīkstuļus. Šajā laikā, kad joprojām tumsa vēl ņem virsroku pār gaismu, labākās zāles ir smaids, paša optimisms un apņemšanās vismaz reizi dienā kādam pateikt labu vārdu vai vienkārši dienu nodzīvot bez dusmām un stresa.

 

Ne velti februāri sauc par sveču mēnesi, tāpēc tas lieku reizi pamudina mums pavērot dejojošo sveču liesmu. Labas omas un spirgta gara uzturēšanai līdzēs arī pastaigas svaigā gaisā, bet pēc tam – veselīga maltīte.

 

Tai jau nevajag neko pārāk dārgu un ekskluzīvu. Līdzēs kāda krāsaina paprika, citrons, svaigi zaļumi un augļi. Tas lai paliek katra paša ziņā.

Komentāri 2

XXX

VAI VISPAR NORMALS CILVEKS VAR SKATITIES PANORAMU ,,TA JEB KURU LATVIJAS TV ZINU ,,,,VEMIENS NAK ....AUGSAS VISI ZOG ,,,,DOD MILZIGUS KUKULUS....SAVEJOS AMATOS LABOS BIDA,,,/////??????jautajums ...KA VALSTS VEL TURAS VIRS UDENS VISI ZOG BT NE VIENS NESEZ CIEUMA ...JA KADU IEBAZ TAD UZ MAZU LAIKU ,,,PA LIELU NAUDU ATPERKAS UN VISS,,,,,

pirms 10 gadiem, 2011.02.07 21:03

Iva

manis pēc kaut amerikāņi pie varas, bet lai tie būtu ar prātu un mūsu ekonomika ietu uz augšu.Šeit nav jānorāda krievs vai vēl kāda nācija, bet vaina jāmeklē cilvēkos - valdībā,kas nespēj uzlabot mūsu dzīves apstākļus..

pirms 10 gadiem, 2011.02.10 09:31

Lietotāju raksti