Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

18. Lielais labdarības Robežtirgus pārcelts uz 2021. gadu

Šodien, 6. aprīlī, attālinātā veidā norisinājās ikmēneša kopējā Valkas/Valgas sanāksme, kurā tika apspriesti aktuālākie jautājumi par kopīgajiem pasākumiem un robežšķērsošanu.

Ņemot vērā Latvijā un Igaunijā izsludināto ārkārtas situāciju, sanāksmē tika nolemts atcelt šī gada 9. un 10. maijā plānoto 18. Lielo labdarības Robežtirgu. Pasākuma organizatori atmaksās iekasēto dalības maksu visiem, kas bija reģistrējušies tirgum.

Aicinām visus tirgotājus un apmeklētājus uz nākamo Lielo labdarības Robežtirgu Valkā un Valgā 2021.gada 8. un 9. maijā!

Valkas un Valgas pašvaldību vadītāji nolēma aicināt Latvijas Valsts prezidentu Egilu Levitu un Igaunijas Republikas prezidenti Kersti Kaljulaidu pievērsties jautājumam par Valkas/Valgas situāciju un nākotnes perspektīvām.

Abām valdībām būtu nepieciešams rast risinājumu par īpašas robežšķērsošanas kārtības izveidošanu Valkas un Valgas pilsētām, lai turpmāk nerastos līdzīgi sarežģījumi, kā tas ir šobrīd pēc robežu slēgšanas Covid-19 dēļ. Pēc pašvaldību vadītāju ierosinājuma, robežkontrolei būtu jāatrodas pie Valkas un Valgas pilsētu robežām, nevis starp tām.

Valkas un Valgas pašvaldību vadītāji vienojās par nepieciešamību atbalstīt šo procesu, kā arī apkopot visus objektīvos argumentus, kas pierādītu šādas īpašās robežšķērsošanas kārtības nepieciešamību.


Novados