90 gados – pirmais laimests! Turpinām iepriecināt abonēšanas akcijas laimētājus

“Nāku un kaunos, jo neticams notikums. Pirmo reizi 90 gados kaut ko esmu vinnējusi,” tas ir pirmais, ko, ienākot “Ziemeļlatvijas” redakcijā, saka Judīte Gudrīte, kura laikraksta abonentu loterijā laimējusi dāvanu karti 30 eiro vērtībā no kafejnīcas “Rozmarīns”. Agrāk pirkusi loterijas biļetes par 30 kapeikām, bet viņai allaž tukšas trāpījušās.

Jautāta, kā uzzinājusi, ka šoreiz laimests viņai, Judītes kundze stāsta, ka no kaimiņiem. Nākot mājās no ciemiem, vispirms viena kaimiņiene noteikusi – apsveicu, Judīt, uz ko viņa atbildējusi, ka par agru sveikt, jo domājusi, ka tas ir apsveikums dzimšanas dienā, bet, kad otra kaimiņiene arī apsveikusi, taujājusi, par kādiem priekiem tad tiek sveikta. Ar laimestu! Tad ta brīnums, noteikusi J. Gudrīte.

Par dāvanu viņa ir bezgala priecīga, jo īpaši tāpēc, ka ciemos gaida atbraucam mazdēlu no Anglijas. “Tad nu mēs abi lepni iesim uz kafejnīcu un es cienāšu Vari  ar visu, ko vien viņš vēlēsies baudīt. Es “Rozmarīnā” esmu bijusi kopā ar radiem. Man tur viss garšoja, un ciemiņi arī slavēja,” stāsta J. Gudrīte.

Jāteic, ka laimests ir arī dāvana Judītes kundzes 90. jubilejā, kuru viņa svinēs 28. februārī. Gribot kādas svinības saorganizēt, taču Valkā ir gaužām maz to vietu, kur nelielā pulkā nosvinēt dzimšanas dienu. Iespējams, ka viesus aicinās uz to pašu “Rozmarīnu”. “90 gadi, vai tas nav viens liels vecums? Tik daudz pensijas esmu saņēmusi. Skumji ir tas, ka gandrīz visas manas īstās draudzenes jau kapos. Labākā draudzenīte un arī mans mūžīgais klasesbiedrs uz trešo stāvu pie manis nevar vairs uzkāpt. Man tagad draudzenes ir gados jaunas, tad vēlos viņām pateikties par manis appuišošanu, uzaicinot uz ballīti,” stāsta Judītes kundze.

Novados