Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina baudīt lauku labumus rudens tirdziņā Kārķos

Sestdien, 15. septembrī pulksten 10.00 Kārķos Dabas koncertzālē notiks Rudens tirdziņš, kurā būs iespēja iegādāties dārza, meža un lauku virtuves labumus, baudīt kopīgi gatavoto Lielo ogu kokteili, degustēt mājās vīnus, izjust īstu lauku tirgus noskaņu un noskatīties teātra izrādi.

Tirdziņā lauku labumus pārdos mazpulcēni un vietējie mājražotāji. Lai pagatavotu Lielo kokteili, Ikviens aicināts nākt ar sauju ogu (var būt saldētas vai svaigi lasītas).

Šajā dienā būs iespēja izbaudīt ne tikai vēderpriekus, pasākumu kuplinās arī garīgas vērtības – pulksten 12.00 visi aicināti Dabas koncertzālē noskatīties Valmieras pagasta amatierteātra Andra Niedzviedža lugas “Dūdene zin” izrādi, kas ir komēdija par dzīvi kādā lauku pagastā ar mierīgu dzīves ritmu līdz brīdim, kad sākas vēlēšanas. Pagasta sētniece Dūdene vienmēr visu zina par visiem, bet vai beigās izrādīsies, ka Dūdene tomēr visu nezina, uzzināsiet noskatoties izrādi.

Visas dienas garumā tautas nama kamīnzālē būs iespēja aplūkot foto izstādi par kārķēniešu zaļumballēm 100 gadu garumā “Tā tik bija zaļumballe!”, kā arī kamīnzālē varēs aplūkot jauno Pētera Apiņa grāmatu “Latvijai 100”, kurā ir no Kārķu pagasta 15 fotogrāfijas.

Tirdziņa laikā būs arī interesantas aktivitātes bērniem un ģimenē, kā arī iespēja iepazīties ar projekta “Kārķu pagasta Dabas koncertzāles labiekārtošana” paveikto, izbaudīt un apskatīt projekta ietvaros iegādāto skaņas aparatūru, saliekamos krēslus un galdus.

Tirgotājus pieteikties līdz 14. septembrim  (mob.t. 26068289 Sandra Pilskalne)

Būsiet gaidīti Kārķos, lai baudītu tirgu un skaisto rudeni!

Novados